| anonim_4396 a întrebat:

Ce este Flash player (32- bit)?

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Este un programel care faciliteaza interactiunea utiliziatorului cu paginile web.
Mai sunt niste explicatii dar mai greoaie si mai pe intelesul dezvoltatorilor web.

| kar1GaNNN a răspuns:

Buna.
Flash Player-ul este o aplicație utilizată pentru dezvoltarea obiectelor-applet de tip Flash disponibile în cadrul unor pagini web

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://postimg.org/my.php

| unprietenaproape a răspuns:

Postimag.org, e privat? se pote lua poza asta?
http://postimg.org/my.php

| xFluing a răspuns:

Flash Player este un program care iti permite sa rulezi fisiere flash (cum ar fi un video de pe youtube, sau anumite jocuri in browser)