| Elena078 a întrebat:

Ce fac francezii in timpul liber?
PS Stie cineva un profilul unei frantuzoice /unui francez?

5 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Pot sa-ti spun ce nu fac! Nu prea se spala!

| MistretulPufos a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Este o etichetare, un stereotip, e ca si cum ai spune ca toti musulmanii sunt teroristi, sau toti americanii sunt grasi, etc

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt destul de cultivati sa zic asa... merg la concerte, piese de teatru expozitii de arta... in rest ca orice om, un restaurant, un meci de fotbal

| Staind a răspuns:

Omlette du fromage

| SebylVane1890 a răspuns:

Asta e ceva gen:"cine stie ceva de specia aia ciudata de extraterestri? Francezi li se spune, nu? Ce ciudati..sigur nu fac chestii normale de oameni, doar nu sunt oameni, nu? Am auzit ca hobby-ul speciei este zburatul prin apa! "
Nu vreau sa fiu rea, dar chiar la asta m-am gandit cand am cititlaughing