| Je_1276 a întrebat:

Ce faceti? Cum e in 2012? Credeti ca va veni SFARSITUL LUMII?

4 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

O sa vina o si mai mare grasa minciuna decat cea din 2011. Nea, nu crede ce tot auzi la televizor. Pei, mi-am propus ca in 2012 sa incerc sa imi fac prieteni si sa fiu mai sociabila. In rest, mai aflu in timp. O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singur acasa, plictisitor si nu va veni nici un sfirsit.Este doar o nascocire ca sa sperie lumea sa faca ei, cei sus pusi, ce vor.
La multi ani si mult noroc.

| andreepetpu a răspuns:

Nu laughing, n-ai observat de cate ori a venit sfarsitul lumii din 2010, de cate ori a trebuit sa murim, cel putin 16 ori official laughing

| anduta1999 a răspuns:

Eu cred ca in 2012 o sa fie mult mai bine decat 2011 si sfarsitul lumii e o superstitie asa cred eu acu depinde de tine cum crezi tu ok funda?