| tipaalexandruu a întrebat:

Ce faci cand esti plictisit?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma gândesc, dau frâu liber imaginației, caut rezolvări problemelor pe care le am...sau pur și simplu stau și uit de tot și toate.

29 răspunsuri:
| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Mai ies afara, ma plimb.Stau pe TPU.Mai citesc din cartea mea.Ma mai gandesc la trecut si ce va fi in viitor.Numai bine!

| Kidu a răspuns:

Dormyawn, citesc o carte, vizionez un film, ies la o plimbare in aer liber, desenez, pictez.happy

| jane_5414 a răspuns:

Pai imi place sa ascult muzica, sa ma uit la un film bun de preferabil o comedie, sa citesc o carte sau mai simplu ies la o plimbare sa imi limpezesc mintea.

| TDGMeebu a răspuns:

Pai: sa ascult muzica, sa stau la PC, sa ma uit la TV, sa ies cu gashka meah, sa pictez, sa dansez, sa ma machez, sa imi aranjez parul, sa imi fac unghiile, mai probez haine din dulap sa vad cum imi mai stau si cum pot sa le combin, imi fac ordine in camera, vorbesc la telefon, barfesc cu BFF a mea, mai invat pentru la scoala, vorbesc cu papagalul meu, ma cert cu sora mea, mai injur lucrurile din casa, gonesc ciorile de pe pervaz, imi fac poze si ma mai tai cu lama rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor glumeam. Hay ca ti'am facut o lista enorma. Sper ca ai rabdare sa o citesti pe toata laughinglaughinglaughing

| ._6225 a răspuns:

Citesc o carte, ma uit la filme, ies in oras cu prietenii...

| Sorin_8158 a răspuns:

Stau la pc si am gandesc la pat (sa dorm)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am invatat ceva in seara astalaughing
cand ma plictisesc SEXlaughing cand sunt stresat SEX, cand sunt fericit SEX tot timpul SEX. Este cel mai bun tratament pentru toate.winking recomand celor majorilaughing Minorii stati la rand...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astept sa treaca plictiseala laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma gandesc ca pot fi si mai plictisita asa ca incep si sun prieteni pe tel sa iesim pe afara mia putin cand ploua...atunci ma joc pe calc sau ma uit la un film

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dai capu' de pereti siti faci un cucui ca mine cand nu mai suport sa scriu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heey eliutza si eu fac cam la fel cand ma duc sa ma cac pe veceu sa aude ce vb vecini cumva esti din macin?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma cac in sus si il prinde in gura aia care zice ce sa faci cand te plictisesti. va zic un banca la care cred ca multi o sa rada: un roman un american un francez si un rrom au pariat pe 500. 000 de $ cine poate sa ste in grajdiul vacilor pentru ca acolo mirosea ingrozitor se duce americanu peste o jumate de ora iese si zice ce pute vaca asta si romanu la fel si francezu la fel se duce tiganu si peste jumate de ora iese vaca si zice ce pute tiganu asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu staupe mess si ascult muzica...asta este mai putin plictisitor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand esti plictisit poti sa iti aduci aminte de fazele amuzante petrecute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.eu cand sunt plictisit mananc sau beau un suc ( ceva natural) ori fac ceva stupid cum ar fi sa arunc pe geam prostii care nu-mi mai plac ( jucariile vechi, din copilarie ) big grin asta fac eu mie m-i se pare chair foarte stupid happy daca iti place rolling on the floor incearca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu daca sunt plictisit caut vreo gagica daca n-am ma pupacesc cu ea big grin sau altceva happy ies pe afar fac misto de idiotii din sat rad de doi prosti GAY(pe bune au supt... unu la altu si siau dat la LA>BA reciproc laughinglaughing)laughing) arunc chestii prin casa fac mizerie ma cert cu mama o enervez pe sora mea ii injur paia dupa mess care au statusuei idoate alerg ca idiotu prin casa in chiloti laughingbig grinbig grin alerg pe afara ma bat cu cainii sau cu porcii ca aia sunt mai mari laughing sper sa te ajute :X bafta la toti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa faci cand esti plictisit? NUSTIU! faci ce iti place si trece plictiseala(asta e in cazul vostru ca eu sunt plicktisit mereulaughing )!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm...violez gaini!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba ce animale sunteti...laughing iesi si te plimi din casa la 2-3 noaptea? ca eu atunci ma plictisesc...big grin :-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma iau de cur sar sar sar si ma doare-n cot de toate problemele si cand obosesc mananc patu si apoi SEX SEX SEX

| ElySa a răspuns:

Ma invart prin camera dansez ma pun sa cant ( si mai sunt si afona si am o voce puternica pentru ca atunci cand ridic vocea ti-am spart urechile laughing )ies afara ma gandesc daca sa imi fac temele sau nu stau si la tv si la pc in acelasi timp laughing ascult muzica si la tv si la pc in acelasi timp ma joc jocuri online ma d-au cu capul de ziduri laughing ( e bine ca stau la bloc ) intru in baie si deschid fereastra si aud tot ce fac vecini daca trage unu o basina in toaleta se aude de la parter pana la etajul 4 rolling on the floor ( asta chiar s-a intamplat ) ma pun sa imi fac ceva sa mananc ma plimb dintr-o camera in alta si intreb pe toata lumea ce face laughing ma aplec pe balcon ( odata era sa cad ) ma uit in oglinda si fac numere ca actori din filme imi fac poze desenez injur ma uit la tv si fac glume pe seama reclamelor ori ma uit la stiri si repet ce zice aia numai ca pe o voce haioasa si zic prostii si nu in ultimul rand rad singura de reclamele de la tv ( desigur ca in mintea mea reclamele au cu totul alt inteles ce zice ala la tv si ce inteleg eu laughing ) cam atat

| aNdReWMe a răspuns:

Te duci pe afara

| larma1alarmanta a răspuns:

Ma plictisesc.

| camy1994 a răspuns:

Cand ma plictisesc de obicei intru pe mess si vb cu prietenii

| George_Sopov_1996 a răspuns:

Ce nu faci cand te plictisesti : nu citesti, nu faci teme, nu scrii. ce faci cand esti plictisit : esti cu gagigile in oras, te joci la pc, iesi afara te uiti la filnme de groaza+comedie si sa te joci aventure quest world

| IoanaCiovana a răspuns:

Ce faci cand esti plictisit?
Eu cand sunt plictisita stau pe facebook!
Va recomand si voua!

| sharon a răspuns:

Ma joc la pc sau ma duc sama plimb