| anonim_4396 a întrebat:

Ce-ți place și ce nu-ți place la tine?
mă refer atât la interior cât și la exterior.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Bune intrebarii pui, numi imi place inaltimea care o am, fizicul as vrea sa fiu mai frumos, mai slab mai musculor, sa manc sanatos, sa reusesc in tot ce imi propun, la caracter evoluez mereu zi de zi, mai am multe de invatat dar e ok

47 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Imi place ca par mai tanar cu vreo 5 ani si ca nu am infirmitati.

N-ar fi stricat vreo 5-7 centimentri in plus. Si ceva mai mult sex-appeal.

Vorbind despre interior imi place ca pot sa ating o stare de pace, de liniste. Si ca pot fi autentic si sa nu ma mint.

Nu imi place ca ma atasez prea usor, prea repede. Si ca de obicei ma multumesc cu vizualizarile din capul meu incat nu simt nevoie de cele mai multe ori sa si materializez anumite situatii de viata.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca mai are rost sa raspund ( vad ca de la jumatea raspunsurilor s-a deviat de la intrebare), cred ca dpdv fizic nu e vreo problema.
Dar la interior imi place ca am reusit sa vad viata, zic eu, diferit de celelalte persoane. Dar din pacate asta este si lucrul care nu imi place la minehappy, uneori nu imi gasesc locul nicaieri din acest motiv.

| zurick a răspuns:

Am talie de 60. ^^
Da' tot o grasă voi rămâne.
Și urâtă.
Și chioară.
+...

| anonim_4396 explică (pentru zurick):

exagerezi.

| zurick a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate că da sau poate că nu.

| RAY a răspuns (pentru zurick):

Chiar m-am uitat pe ask sa te vad si nu esti urata esti cam de nota 7, iar grasa nici vorba, chiar te desconsideri aiurea sincer

| AirănMeidăn a răspuns:

imi place corpul
nu-mi place fata

| syd2 a răspuns:

care-i rosu' ca raspund? iti va pasa oare?

| anonim_4396 explică (pentru syd2):

normal că îmi pasă. de asta și întreb, așa vă cunosc mai bine big grin

| syd2 a răspuns (pentru anonim_4396):

stai stai, cu o minuta in urma mi se parea ca iti stergi contul ai postat si o intrebare

| anonim_4396 explică (pentru syd2):

știu. da după cu vezi, m-am răzgândit.

| syd2 a răspuns (pentru anonim_4396):

atunci, sunt a dreculu' de ipocrit, sunt foarte bun dar ma comport rau cu lumea, sunt obsedat de clasicism

| Suck a răspuns:

Cu interiorul o duc mai rău...cică-s prea bun cu oamenii.

| Cameliapantiru a răspuns:

Imi place ca sunt inteligenta, ca am o cultura generala vasta, din domenii foarte diferite, imi place ca sunt perfectionista, foarte constiincioasa la serviciu, pasionata de cariera, excelenta in munca mea, imi place ca sunt o soferita buna, imi place ca am un suflet bun, empatic, iubesc oamenii si animalele, imi plac ochii, parul, tenul si silueta mea.
Nu imi place ca sunt anxioasa, am trendinta de a ma panica inaintea evenimentelor importante, a situatiilor noi sau neobisnuite, chiar daca am facut tot ce trebuie spre a ma asigura de succes (am o frica absurda, nejustificata de un rau imprevizibil) si din punct de vedere fizic nu-mi place ca sunt minion (1, 60m).

| syd a răspuns:

Colorat pe interior si monoton pe exterior. Si disproportionat (ambele)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu interiorul sunt destul de mulțumit.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

asta e cel mai important happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

deci, pe bune că nu înțeleg ce ți-am făcut de reacționezi mereu așa. 7octombrie nu e contul meu, ăsta e singurul. mi-a atras atenția numele și de asta facem glumele astea cum că am fi frați. și crezi că mă afectează că mă faci monosilabică, urâtă și ce mai zici tu acolo? n-ai decât să zici în continuare vorbele astea, sunt mulți ca tine și chiar nu mă afectează. nu mă vor afecta niciodată astfel de vorbe venite din partea unui om care nu mă cunoaște. nu boceam că îmi șterg contul, pur și simplu am pus o întrebare și GreyN m-a întrebat. nu văd cu ce am exagerat aici. dacă vrei să fii răutăciosă în continuare e strict problema ta. nu o să te jignesc sau ceva, dacă așa știi tu să-ți verși propria supărare pe alții, e alegerea ta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

da, ea e. i-am văzut și eu poza. nu e nici o problemă, dacă mă deranjau comentariile ei, îi dădeam ignor de mult laughing dar, doar mă amuză și atât.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

să vezi că-s fată bună am schimbat poza, să nu te mai întristezi când mă vezi. acum ești fericită?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

cât de drăguță și amuzantă ești. începi să-mi fii dragă. acum serios vorbind. tu ești un om trist ( aș fi folosit cuvântul "frustrat" dar știu că te deranjează), pentru că un om cu adevărat fericit nu e rău. și pe acest site, observ că îți verși supărarea pe toți, pentru că te simți singură și vrei să se simtă la fel ca tine, de asta încerci să îi superi. să știi că făcând altora rău, îți faci și ție. chiar nu am nimic cu tine și nici nu-mi ești antipatică. de asta îți și spun vorbele astea în speranța că vei înțelege ceva din ele. ai nevoie la rândul tău de bunătate, dacă îți țin piept și jignesc și eu la rândul meu, o fac degeaba. ( acum o să stau să aștept alt comentariu răutăcios din partea ta ).

| L1feDRAIN a răspuns:

Imi place asa cum sunt, daca ma comport altfel, acela nu mai sunt eu.

| Daniellllll1 a răspuns:

Cu interiorul sunt foarte multumit
Dar cu exteriorul ...de cand fata de care-mi placea timp de 3 ani(doar ca nu i-am spus), ca n-am avut curajul, m-a respins in ultimul hal..de atunci spun ca sunt sunt tot urat, si as vrea sa termin odata cu viata asta...Frumoasa viata am eu, nu? As vrea sa nu mai exist.

| anonim_4396 explică (pentru Daniellllll1):

haide măi, ăsta nu e motiv să nu mai fii. de ce pur și simplu nu accepți faptul că nu era ea persoana potrivită? nu fiecare om pe care îl pierzi reprezintă cu adevărat o pierdere. ai destul timp, o să vezi că o să apară și persoana de care ai cu adevărat nevoie și o să înțelegi de ce n-a mers cu toate celelalte. nu mai gândi așa.

| Daniellllll1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Yep,dar tot asa gandesc,de cateva luni,de cand s-a intamplat tot asta zic,si simt. Uita-te in privat,am scris mai multe _____, chiar daca cred ca nu te intereseaza, dar acolo e adevarul, de ce cred asta, si asa si este.

| Cristinaaa57 a răspuns:

Imi place aproape totul.imi place ca-s o persoana buna, am o inima foarte buna.iert foarte repede, ma atasez foarte repede de personae, nu judec *o carte dupa coperta*.nu-mi place uneori ca sunt o persoana buna...si ca iert orice si unii isi bat joc de chestia astabig grin.as vrea sa fiu mai nepasatoare, sa nu-mi mai pese.la exterior...pf imi place aproape totul, mai putin ca n-am parul dreptlaughing

| NicolasAlx a răspuns:

Imi place ca sunt mereu indraznet. ma bazez pe un liber arbitru si eu fac cam ce vreau bine, in limitele care nu trec nomaulul. da-mi si mie facebook-ul tau pentru ca esti draguta. daca iti rusine sa recunosti ca vrei sa mi-l dai aici in public, merge prin privat. bun ce nu imi place pai nu imi place ca sunt prea sensibil. sunt ultra sensibil si daca cineva face ceva ce nu imi place trebuie sa ma abtin sa nu ii zic ceva. pentru ca na, nu e bine. la exterior as fi vrut sa fiu mai musculos, arat bine, dar parca ar fi mers vara. imi place mult sa iau haine care ma caracterizeaza si nu stau mult sa ma decid care sunt, intru in mall si dau si 300 lei pe jacketa daca imi place. si am bineinteles. sa nu uiti de facebook. numai bine.

| anonim_4396 explică (pentru NicolasAlx):

nu-l dau, oricum nu prea îl folosesc.

| anonim_4396 explică (pentru NicolasAlx):

Ieri a fost ziua ei, i-ai zis măcar un „la mulți ani"?
Ai încercat să o convingi să rămână când a vrut să plece de pe site?
Dacă răspunsul e NU atunci nu ai nici o șansă.

Să nu lăsăm la o parte faptul că suferi de (BDPC) cunoscută și ca „Boala Disperatului Plângăcios și C", îți spun imediat și de ce:
„in limitele care nu trec nomaulul. " - Banal
„da-mi si mie facebook-ul tau" - Disperat
„sunt prea sensibil" / „sunt ultra sensibil" - Plângăcios
„merge prin privat" / „vrei sa mi-l dai aici in public" - Pervers
„intru în mall si dau si 300 lei pe jacketa" - Cheltuitor

| Daniellllll1 a răspuns (pentru NicolasAlx):

Pedofil,vai de... rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

acum nu știu dacă vrei să fii drăguț cu mine sau doar răutăcios cu el laughing

| NicolasAlx a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi pare rau pentru el. nb tuturor.

| NicolasAlx a răspuns (pentru anonim_4396):

Fii bun.

| 7octombrie a răspuns (pentru NicolasAlx):

Tu atentezi cumva la sora-mea?

| anonim_4396 explică (pentru 7octombrie):

așa fratele meu, fii rău rolling on the floor ti puppppppppppp kiss

| 7octombrie a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu te pupacescccc :*

| T0T a răspuns (pentru Daniellllll1):

Are băiatul mai multă îndrăzneală și voi geloși săriți pe el.

| NicolasAlx a răspuns (pentru 7octombrie):

Man, teoretic da, practic nu. deci, nb. 9octombrie the most beautiful girl from this site, nb too.

| anonim_4396 explică (pentru NicolasAlx):

deci, m-ai dat pe spate cu replica asta rolling on the floor

| T0T a răspuns (pentru NicolasAlx):

Sunt fanul tău.

| NicolasAlx a răspuns (pentru anonim_4396):

Glumesc man, stai calm big grin

| anonim_4396 explică (pentru NicolasAlx):

Băi da ție chiar nu îți e rușine să te bagi în față să îți exprimi aprecierea nemărginită pentru ea?

Stai la rând! Are admiratorii ei fideli (adevărat, puțin mai subtili) și chiar dacă unii nu sunt aici iar cei prezenți sunt aparent calmi s-ar putea să ieși cu ochii umflați și în atele de la întrebarea asta dacă mai continui așa.

Frate-su deja a luat atitudine, să nu zici că nu ți-am spus.

| Suck a răspuns (pentru NicolasAlx):

Dai şi la mine țigări d-alea bune?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Vezi că mai trebuia să fie un "sau" acolo.
Nah, stai liniștită că nu am niciun interes să fiu drăguț cu tine. Îmi iese fără să vreau câteodată.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

exagerezi mult la faza cu "admiratorii" laughing de anumiți useri sunt mai apropiată, de aici și răspunsurile lor. mă bucur că ți-a ieșit.

| NicolasAlx a răspuns (pentru anonim_4396):

9 octombrie esti de treaba ca te intereseaza de altii. asta e un lucru bun. inseamna ca ai o inima buna. na ma Syden ca pot sa fiu si discret laughing si chiar nu am glumit ieri cu the most beautiful girl. numai ca din greseala ti-am zis tie ca am glumit man, in loc sa i zic lui 7 octombrie. incurc zilele anului, asta e daca sunteti la o zi distanta v-am incurcat.
Suck, nu fumez nimc man, doar aer curat si persoane care ma mai ajuta sa iim tin moralul ridicat. orice om are si el o slabiciune si o latura slaba, numai ca a mea e mai greu de aratat laughing

| Burebista35 a răspuns:

Imi place totul