| dianainsta01 a întrebat:

Ce inseamna "asdfghjkl"?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| youmail a răspuns:

Un fel de bla bla bla... cineva se plictisea cum as spune etc etc etc

| Zangetsu a răspuns:

Asdfghjkl inseamna tastele de la caps lock pana la punct si virgula.

| dianainsta01 explică:

Nu mai inteleg nimic, toate raspunsurile sunt diferite laughing

| Catalin970 a răspuns:

Daca ai imaginatie, oricewinking

| Radu_Georgiana_2000 a răspuns:

Cred ca ceva gen: "Prea dragut, prea perfect!" si eu incerc sa aflu asta! Sper ca te-am ajutat!

| costel1 a răspuns:

Pai in cazul jocului cs sunt comenzile pe care poate sa le faca in servar un pel de helpar si dupa cum creste gradul si literele casa zic asa... owner abcdefghijklmnopq!