| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ce inseamna pentru tine bunatate in adevaratul sens al cuvantului?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Sinceritate, a fi bun dar fara a avea un interes ascuns, urasc oamenii care ma ajuta apoi vad ca sunt niste curva perserve, oamenii buni nu prea exista foarte rar

3 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

O vorbă bună, o faptă, un sentiment cald şi dulce venit direct dintr-o inimă sinceră

| gemeni6226 a răspuns:

A fi bun inseamna sa nu fi egoist sau invidios inseamna sa poti si sa vrei sa intelegi si sa ajuti persoanele cu care esti in contact si mai inseamna sa nu vrei si sa nu faci niciodata rau nimanui nici oamenilor nici animalelor.

| EneCristian a răspuns:

Ceva facut din suflet pentru a ajuta.