| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna pentru voi femeie "adevarata"?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=Q64a3jCBsdc ma va goli la buzunar la inceput dar pe durata vietii vor fi economii surprinzatoare. Nu stiu daca tu esti in Italia dar eu ma aflu in Spania unde romancele se cred mari doamne cu fite si spanioloaicele pe interes sa bage divort de barbat ca sa ramana cu casa masina si pensia alimentara la copil, RD asa zic eu la papusa nu ma fraiereste, nu ma inseala, vine virgina :)) si nu imbatraneste + pot sa ma uit si la un film cu ea

| Valentina00 a răspuns:

Femeie adevarata = nu silicon, descurcareata, feminina, iubitoare, harnica, frumoasa!

| Polaris a răspuns:

Ce dracu', ce-i aia femeie falsă? Adică, aș înțelege, oamenii cu probleme de identitate socială, dar la felul cum adresezi întrebarea mi se pare că-i consideri „subhumans", pana mea. Și ce-s cu ghilimele? Și ce-s cu răspunsurile astea? Moa-...

| anonim_4396 explică (pentru Polaris):

Incecai sa faci pe desteptu folosind toate virgulele si restul? ca nu mi s-a parut un raspuns iteligent, mai degraba pus la hoha

| Polaris a răspuns (pentru anonim_4396):

Ultima chestie pe care o vreau e un răspuns inteligent, și accept teoria ta cu „pus la hoha", dar mă enervează de mor cuplurile de cuvinte „femeie adevărată", „bărbat adevărat", „hermafrodito vero". E așa lipsit de imaginație și tact și e clișeic (și da, știu, clișeic nu e adjectiv; poate clișeizat, mă rog).

| anonim_4396 explică (pentru Polaris):

De aia am si pus intrebarea, rar vezi "femeie adevarata" sa zica cineva, si chiar eram curios ce crede lumea cand zice asa ceva (referitor la cuplurile tale de cuvinte)

Răspuns utilizator avertizat
| Madayna a răspuns:

O femeie cu principii si inteligenta.

| Vlach a răspuns:

Dulce,frumoasa,buna