| RAY a întrebat:

Ce intrebarii mi-ati pune daca neam vedea fata in fata?

60 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Dai si tu o bere?

| RAY explică (pentru Bacemi):

Timisoreana da

| Drimmero a răspuns:

Te-as intreba daca ti-ai gasit sufletul pereche.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai cand o sa ne vedem man, o sa te intreb ce mai faci happy

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Ma holbez la babe dezbracate pe internet ))))) ascult piese from my playlist

| R0R0 a răspuns:

Hm...
Te-as intreba multe.

| RAY explică (pentru R0R0):

Intreaba-ma

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Pot maine?
Ca acum ies.
Pot, pot?

| RAY explică (pentru R0R0):

Ok

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Sa vedem...
Prima intrebare : Ce parere ai despre mine? (doar de curiozitate)

| RAY explică (pentru R0R0):

Nu te cunosc incat sa am o parere despre tine

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Eu ti-as putea descrie cam toata viata rolling on the floor
Asta e partea a 2-a.
Next : La ce documentare te uiti?

| RAY explică (pentru R0R0):

La stiinta, tehnologie, sex

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Bine.
Nu te mai deranjez cu intrebari.

| RAY explică (pentru R0R0):

Descriemi viata?

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Bine.
Numele tau real e Reinhard, ai 26 ani, esti din Timisoara. Te-ai nascut pe 1 decemrie 1989 (cred? ). Stai cu parintii.Mai ai parca 2 frati si o sora.Iar surioara ta are o fiica de 13 ani pe care tu nu o lasi inca sa aiba un iubit.
Ai terminat clasele primare si cele gimnaziale.Dar din cauza unor probleme doar de tine stiute nu ai continuat cu liceul, ci ai facut o pauza de 4 ani.Iar acum faci seralul, care iti place mult. Iubesti informatica, esti o persoana fizica autorizata, ce se ocupa cu reparatii si nu numai.
Esti mic de inaltime: 1, 65 si te simti complexat de asta.Si de cosurile care ti-au lasat urme pe care le vrei disparute de pe fata ta. De saptamana viitoare vei purta ochelari, caci "manci" litere.Si ai fotosensibilitate.
Din punct de vedere sentimental stai prost.Ai avut iubite, dar cam toate te-au dezamagit.Una dintre ele a fost cel mai bun actor.De atunci tu vezi relatiile dintre femei si barbati doar cu scopuri : femeile sunt pe interes, iar barbatii cauta satisfactie.
Ai postat la marimoniale, in speranta ca o sa gasesti o fata, dar te-a abordat una cu un copil de 5 ani. Ai vrea sa ai o iubita, dar deja te-ai acomodat cu gandul ca esti singur.
Ai vrea sa iti faci o schimbare din punct de vedere vestimentar.
Esti amuzant, glumesti mult si de treaba.

Cam atat imi vine acum in minte.
Daca am gresit undeva, sa-mi zici.

| RAY explică (pentru R0R0):

Mai am o singura sora care e soramea 100% si are 29 de ani, 13 ani are nepotica mea de la o sora vitrega, nu ca nu o las ca e la 1000 de km distanta fata de mine dar nu-i ok, ce naiba e mica, la 14 ani am terminat generala, la 21 de ani am inceput seralu cu greu spun eu, nici eu nu sunt sfant am stat cu ele pentru sex ca apoi sa o iubesc, nu toate mau dezamagit am mai dezamagit si eu, cu toti avem interese indiferent de sex, ai dreptate cu complexul aia, am mai postat eu de multe ori din plictiseala mai mult, cautam sex nu iubita a fost amuzant

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Deci am nimerit mare parte?

| RAY explică (pentru R0R0):

Da

| RAY explică (pentru R0R0):

Din moment ce eu le-am afirmat logic ca da

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Ma bucur!
Tu nu poti sa spui o parere despre mine, pe cand eu iti stiu viata. Ciudat!

| RAY explică (pentru R0R0):

Pai eu nu caut relatii virtuale nici prieteni pe TPU, glumesc, raspund pe aici atat, nu ma intereseaza de alti ce fac, de unde sunt etc un singur frate am castigat aici si o surioara atat

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Nici eu.
Dar pur si simplu am vazut comm-urile tale si mi-au ramas in minte. De obicei retin foarte repede.
Cine sunt fratele si surioara ta? (daca vrei, imi zici)

| RAY explică (pentru R0R0):

Bunny,nino,o apreciez pe mada din lista mea

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Ah, da.
Ii stiu dupa nume.

| RAY explică (pentru R0R0):

Nu inseamna ca tu si nini nu sunteti persoane ok dar pe ei le cunosc de mult timp atata tot

| RAY explică (pentru R0R0):

Nu-mi amintesc sa fi facut cunostinta cu tine incat sa stiu despre tine multe

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

N-am zis asta.
Dintr-o privinta ma aseman cu tine: Nu am incredere in oameni.
Dar sunt foarte curioasa : Tu ce m-ai intreba?

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Stii cum ma cheama in realitate? laughing

| RAY explică (pentru R0R0):

Daniela?

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Nu laughing)
Ti-am zis.Dar erai sub influenta alcoolului.

| RAY explică (pentru R0R0):

Posibil ca eram sub influenta heroinei

| R0R0 a răspuns (pentru RAY):

Nu zic nu.

| Florentina9210 a răspuns:

Hmm. te-as intreba gen: Cum de nu ai iubita?

| RAY explică (pentru Florentina9210):

O astept in fiecare noapte la lumina stelelor sa vina in viata mea dar vine dmineata si ea nu vine din pacate, acuma ca a venit iarna o astept ziua la lumina soarelui sau a noriilor sau la lumina inimi mele dar tot nu apare, mai e aprinsa o scanteie de speranta ca va veni vreodata

| Florentina9210 a răspuns (pentru RAY):

Nu iti pierde speranta Ray! Apropo, tratamentul cum merge?

| RAY explică (pentru Florentina9210):

Am aruncat crema aia la gunoi, am cumparat tot aia,pai voi vedea,daca nu trece pana in martie ma duc le dermatolog, acuma pe bune de ce n-am iubita? pai mam vazut cu cateva fete mau mintit ca sufletul conteaza apoi am realizat ca fizicul conteaza, apoi m-a dezamagit cine nu trebia si n-am mai cautat nimic, sincer mam adaptat singur nu simt nevoia, sunt momente cand simt dar trece

| Florentina9210 a răspuns (pentru RAY):

Ei hai, stii ca e o vorba: ''fiecare buriana are umbra sa''. O sa imi dai dreptate mai tarziu!
Tot Effaclar, nu?
Nu trebuie sa te pui la ''colt'' doar pentru ca o persoana te-a dezamagit. Ia-o ca pe o lectie. Cauta altceva, mai bun.

| FataȘarpe a răspuns (pentru RAY):

Ugh... nu o am cu iubirea...
Si

fmm :c

stii ca nu la asta ma refeream... damn

Nu-i nimic. Mai incerc

| RAY explică (pentru FataȘarpe):

Stiu asta

| Idkidk a răspuns:

Te-aş întreba dacă eşti obsedat de sex şi Iad.

| RAY explică (pentru Idkidk):

Nu sunt de sex nici de iad

| Idkidk a răspuns (pentru RAY):

Bine de ştiut!

| RAY explică (pentru Idkidk):

Ce inseamna obsedat de sex ursulet?

Răspuns utilizator avertizat
| Anonimuserr a răspuns:

A lot of questions!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce fumezi?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Heroina la necaz, iarba cand sunt fericit

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Cand inveti cum se formeaza pluralul in limba romana?

| RAY explică (pentru CiupercuțulCrăcănat):

Cand termin gramatica limbi germane, norvergiene atunci

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns (pentru RAY):

Absolut. Vei fi un analfabet care traieste in Germania, Norvegia etc. Genul de taran care ne face de rusine pe-acolo.
Felicitari, centaure, esti din parinti campioni happy

| FataȘarpe a răspuns:

Te-as intreba daca ma adopti :3

| RAY explică (pentru FataȘarpe):

Daca nu esti venioasa te adopt

| FataȘarpe a răspuns (pentru RAY):

Nu sunt.

Am reusit!

Insfarsit ai acceptat T^T

| RAY explică (pentru FataȘarpe):

Pai esti in freind list de ceva timp

| Jessica007 a răspuns:

Ce mai faci? Cum mai decurge viata ta de zi cu zi?

| RAY explică (pentru Jessica007):

Ascult muzica, pai incepe cu TPU majoritatea zilelor, apoi lucru si apoi iar TPU, filme, citesc cate ceva, invat ceva noua, mai vad un documentar, stiu e cam plictisitoare faza e ca mereu intarnesc persoane noi asa ca nu ma plicti

| BenWilde a răspuns:

"Cine te-a invatat gramatica?"