| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ce invataturi putem trage de la vremurile reci si de la frig?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Că iarna nu-i ca vara.

7 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Vad ca ai pus multe intrebari legate de frig. Chiar asa de mult te deranjeaza frigul?

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Nu toti oamenii sunt tristi din cauza frigului. Exista foarte multi oameni tristi si atunci cand e cald.

| seth2016 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

laughing Exista o depresie cauzata de vremea rece, dar mai ales de iarna. Solutia sa scapi de tristete este sa iesi undeva la soare sau sa stai la lumina. Adica sa iesi din casa.

| Mussette a răspuns:

O concluzie deja gandita "iarna nu e ca vara".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca in cazul tau, nu frigul iti micsoreaza daravela, ci burtoaca ta plasmodica cernobiloasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca desi oamenii uita de deodorant totusi aerul din autobuz e respirabil?