| AvalohAlyn a întrebat:

Ce iubesti cel mai mult la viata?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
24 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=1xCIMhqSQk0 transportul rutier cu HGV prin porturile navale si puncte de colectare

| Bacemi a răspuns:

It goes on.

| T0T a răspuns:

Iubesc destule lucruri, nu știu pe care mai mult. Unele din ele pot spune că nu ar trebui...

| AvalohAlyn explică (pentru T0T):

Niciodata nu esti clarsad

| J0B0MAT a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Iubeste ardeiul iutewinking

| HashtagTPU a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Ar fi culmea sa fie. N-ar mai avea farmec baiatul.

| J0B0MAT a răspuns:

Arta.

| Dariusuu a răspuns:

Ca are impresia ca ma controleaza dar de fapt eu o controlez pe ea.

Tu crezi in ipocrizia asta cu destinul? Ca ti scris destinu? Si ca orice ai face tot asa s-ar intampla?

Viata este o suma de alegeri si atat!

| AvalohAlyn explică (pentru Dariusuu):

50% cred. Unii orice ar face cu viata lor, tot nu reusesc sa-si depaseasca conditia iar altii nefacand nimic special, mereu triumfa..asta imi da de gandit in privinta existentei destinului...Iar unii au viata fericita pe tot parcursul vietii iar altii mereu o viata trista, plina de boli, suferinte si neajunsuri..nu cred ca e intamplator asta.

| Dariusuu a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Orice? Inseamna ca nu au incercat totul. Tu nu stii ca succesul se obtine mergand din esec in esec? Daca iti doresti ceva cu adevarat il obtii fara sa mai cauti scuze (aici vorbesc de oamenii sanatosi la cap fara niciun handicap). Viata nu-i dreapta, si stiu ca stii asta dar nu m-am putut abtine sa nu scriu ce simt.De ce unii traiesc toata viata intr-un scaun cu rotile iar altii se scalda in bani? Eu tot cred ca viata asta tine de alegeri.

| AvalohAlyn explică (pentru Dariusuu):

De ce traiesc cum ai zis? Pai...destinulhappy
Ce alegeri gresite a facut omul ala din scaunul cu rotile de duce o viata mai nefericita? Probabil Dumnezeu are planuieste un destin pentru fiecare dintre noi, o soarta.Dar ne-a lasat si liberul arbitru. Oricum nimeni nu stie daca exista sau nu un destin sau ce-i de fapt cu viata asta umana asa ca....ramane sa ne dam cu parerea...cum facem noi acumlaughing

| Dariusuu a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Si tu crezi in zicala aia cu Dumnezeu nu iti da mai mult decat poti duce?

| AvalohAlyn explică (pentru Dariusuu):

Oarecum.
Viata e o suma de alegeri, posibil dar cateodata parca toate alegerile noastre sunt predestinate...nu stiu cum sa ziclaughing

| Dariusuu a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Ahhh, si acei oameni care mor in chinuri zilnic? le-a dat prea mult? si nu au putut sa duca? Degeaba incercam sa incercam sa filozofam ca e un subiect prea. tare. de discutat asa ca vom vedea pe propria noastra piele ce si cum. Noi ne scriem propria poveste. Good night

| AvalohAlyn explică (pentru Dariusuu):

Okey.Noapte buna.Somn usor.

| OoBunnyoO a răspuns:

Aproape tot, nu as putea sa fac o categorie. tongue

| RareşTPUro a răspuns:

Imi iubesc iubita, familia si muzica!

| Anonimuserr a răspuns:

Viaţa, sănătatea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic.

| AvalohAlyn explică (pentru anonim_4396):

Chiar nimic? Imposibil.Macar 39%

| anonim_4396 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Mda, îmi iubesc câinele.

| OmniSpirit a răspuns:

Insasi Viata si prezenta Creatorului

| DumnezeuTatal a răspuns (pentru OmniSpirit):

Vai, ce dragut, mersi. puppy dog eyes

| OmniSpirit a răspuns (pentru DumnezeuTatal):

Si eu iti multumesc!