| RedCookyeeee a întrebat:

Ce lucruri ai facut de care nu esti tare mandru?

9 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Am mintit inutil atunci cand am dorit sa evit anumite intrebari din partea unor persoane, iar cu timpul s-a creat o adevarata tesatura de minciuni, pe care cu greu am inlaturat-o. Cu siguranta mai sunt si altele.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Cand eram in generala, si asta e singurul lucru de care nu sunt mandru, am furat un ceas al unui coleg de scoala, era o chestie ca o casca de motociclist, ridicai vizorul si vedeai ceasul tongue Mno. Pana la urma l-am dat inapoi ca s-a prins ca eram eu laughing))

| Crazyfish a răspuns:

I-am stricat mixerul nevesti-mii si l-am pus inapoi pe raft.
Sa ma-ntrebi cand l-o descoperi...

| AtateaConditii a răspuns:

Am fost prea inchisa cu cine nu trebuia si prea deschisa cu cine nu trebuia.

| RedCookyeeee explică (pentru AtateaConditii):

Din pacate, am aflat si eu asta sad

| AtateaConditii a răspuns (pentru RedCookyeeee):

Stai linistita, cand ii vezi data viitoarehappy poti sa schimbi asta.

| RedCookyeeee explică (pentru AtateaConditii):

E destul de greu sa fac asta mai ales ca sunt persoane la care tin si nu as putea sa renunt la ele happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fugit de-acasă.
Aveam gânduri negre încă din clasa a treia, tristuuuţ.

| Dante30 a răspuns:

Am fost un razvratit cand nu trebuia in diverse situatiii pe parcursul vietii, insa cea mai regretabila fapta a mea s-a petrecut cand aveam 14-15 ani in 2010, cand mama era pe moarte si dintr-o mare imbecilitate I-am spus ca imi doresc sa moara si ca de ce numai moare odata, a tras sa moara 3 luni si ironia vietii a murit de ziua ei de nastere.
Asta e offtopic, dar apreciativa mamele/parinti din plin, si-au investit toate resursele lor in voi/noi, si mai presus de orice sentimentele si timpul lor care sunt mai presus de orice.