| max18 a întrebat:

Ce ma sfatuiti sa aleg un cutit (briceag) sau un spray lacrimogen? astept diferite pareri... fara sfaturi inutile

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Un pistol cu cablu de curent sau electrosoc

| max18 explică (pentru mgtow):

Nici chiar asa... spray-ul este mai comod.zic eu

| mgtow a răspuns (pentru max18):

E suficient cu un spray dezodorant sa-l dai in ochi mai ieftin si destul de daunator laughing

| max18 explică (pentru mgtow):

Adevarul asta e laughing) dar totusi.ce imi recomanzi dintre cele 2?

| mgtow a răspuns (pentru max18):

Sprayul asa nu risti sa faci dosar penal daca folosesti cutitu

| max18 explică (pentru mgtow):

Si o marca anume de spray-uri?

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru max18):

Nike sau adidas

| max18 explică (pentru FatUglyVirgin):

De ce comentezi aiurea?

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru max18):

Ca vreau...te rog nu-mi da cu sprayul acumlaughing

| max18 explică (pentru FatUglyVirgin):

Daca esti vreun copil de 12-13 ani poti sa te duci sa privesti desene animate.

| mgtow a răspuns (pentru max18):

Cand e mai scump calitatea creste doar atat

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cutitul - arma alba = ilegal

| PeFuga a răspuns:

Sprayul pentru ca poate fi detinut legal si nu este letal in general.
Poti cumpara din magazinele cu chestii pentru airsoft sau poti alege de aici (link). Cele KO sunt bune, dar poti incerca oricare. Iti recomand unul cu ardei iute (piper) pentru ca este util si impotriva cainilor vagabonzi.
http://www.airsoftieftin.ro/Autoaparare-outdoor/spray-uri-iritante

| Iamnotme a răspuns:

Eu aş opta pentru spray lacrimogen.
Briceagul e prea dur laughing