| RAY a întrebat:

Ce mai faceti? ce planuri de viitor aveti?

Răspuns Câştigător
| Florentina9210 a răspuns:

Din ce in ce mai bine.
Cam tot ce mi-am propus am obtinut. Am atins orice scop vital mie.
Masina sa am si le am pe toate.

| RAY explică (pentru Florentina9210):

Multa bafta, si ce masina ai vrea?

| Florentina9210 a răspuns (pentru RAY):

Multumesc. Pentru inceput m-as axa si din recomandarile rudelor si al prietenilor pe Peugeot 107 sau Opel Corsa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Florentina9210):

"Ai atins orice scop vital tie?" Eu mi.am facut din atingerea luetei cu coada unei linguri de lemn, fara a vomita, un scop vital.Nici pe asta nu l.am atins...Bine,si punctul G mai este de atins.Si cand ma gandesc, ca tu le.ai atins pe toate.

| Florentina9210 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu te mai baga aiurea in seama ca oricum nu stii la ce m-am referit.

27 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Sa dau o fuga pan' la Londra in viitorul apropiat pentru a jubila titlul castigat de tunarii mei/

| RAY explică (pentru Drimmero):

Multa bafta, grabestete pana nu se baza viza

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Cu w0nger la carma, cred ca pe timpul copiilor mei mai prind ceva din partea lui Arsenal, eu tot astept=)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Ziua de 13 iti va aduce o bucurie, sigur.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Grabestete sa faci copii atunci

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ziua de 13 imi aduce mie ghinion, dar cu siguranta acest 13 se rasfrange in anii de cand Arsenal nu a mai luat campionatul, se implins 13 ani de cand W0nger si-a batut joc de Arsenal, 13 ani de sperante risipite! E timpul ca acest 13 sa fie un numar de exceptie si de 'bucurii'!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Doamne ajuta! Simt ca se lasa cu un mare handicap.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa nu ajungem in situatia lui Pool, aia de aproape 3 decenii n-au mai luat titlul, dar nu ne lasa Arsenalul la greu!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

"A"-ul ala indica el ceva.☺

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

La ce te referi? La prima litera din nume? Evident

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Neah...la grupa.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Avem deplasarea la Paris, 3 puncte sunt ideale acolo cu Qatar Seje. Castigam grupa la pas, obligatoriu!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Asta.i clar, ca doar nu i.or incurca bulgarii.E o grupa usor de castigat.Ar fi chiar lepre in caz contrar...

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu fosila frantuza nimic nu e imposibil( aici ma refer la lucrurile negative). Locul 3 sa-l luam si direct in Uel mergem si luam trofeul acolo si gata...

| RainmakerX a răspuns:

Mai am cateva luni pana o sa ma pot numi designer oficial.
Dupa o sa incerc sa invat si sa fac in acelasi timp niste bani de buzunar din asta.

Momentan sunt bine.

| Printesa10TM a răspuns:

Sa imi fac o cariera si cu dragostea...mai putin. Tu?

| RAY explică (pentru Printesa10TM):

Eu nu am scopuri in viata sau planuri de viitor, ma concentrez in prezent atat

| Printesa10TM a răspuns:

Eu ma concentrez mai mult pe trecut, din pacate

| Biu009 a răspuns:

Eu am inceput scoala de soferi in sfarsit. Deocamdata vreau sa iau permisul laughing Si de abia astept sa inceapa facultatea, ca ma cam plictisesc, n-am chef nici sa ies in oras, dar nici sa stau in casa toata ziua, simt ca parca am nevoie de o preocupare ce sa-mi ocupe toata ziua laughing

| RAY explică (pentru Biu009):

Multa bafta in toate

| Biu009 a răspuns (pentru RAY):

Multumesc big grin

| raluca014 a răspuns:

Care viitor frate