| UnBroken2016 a întrebat:

Ce melodie asculti in acest moment?
https://www.youtube.com/watch?v=kRt2sRyup6A

43 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tina turner the best

| LoveSleep a răspuns:

Ai gusturi bune și la muzică și la bărbați.
Dar nu te mai da la mine, serios acum.

| UnBroken2016 explică (pentru zurick):

rolling on the floor Nu o stiam

| zurick a răspuns (pentru UnBroken2016):

Păi,de asta ai pus întrebarea happy

| UnBroken2016 explică (pentru zurick):

Mica dar inteligenta laughing, fata de alte capre trecute de 20 de ani cu iq la fel de mare.

| zurick a răspuns (pentru UnBroken2016):

Mersi,cred.
E așa evident că sunt mică? laughing

| Mayhem666 a răspuns:

Imi place melodia pe care o asculti, eu ascultam acum asta :

https://www.youtube.com/watch?v=1ekZEVeXwek

| RainmakerX a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=lE1ChnzZceQ

https://www.youtube.com/watch?v=dezLzzu9QCE
(Ce parere ai despre asta? Este un ost din anime-ul Parasyte)

| UnBroken2016 explică (pentru RainmakerX):

PRima a fost asa si asa, a 2 nu mi-a placut :)). Nu prea ma uit la anime dar nu uit asta https://www.youtube.com/watch?v=pI7Jc-fSQQ8

| RainmakerX a răspuns (pentru UnBroken2016):

Nu stiam ca Naruto are ost-uri de genul... smecher XD

| Mayhem666 a răspuns (pentru RainmakerX):

Imi place mult melodia de la anime, dar totusi mi se pare foarte cunoscuta, nu stiu unde am mai auzit-o. Poate doar am impresia ca am mai auzit-o, oricum e faina melodia.

| RainmakerX a răspuns (pentru Mayhem666):

Probabil ca ai mai auzit-o... Este din anime-ul Parasyte. (kiseijuu sei no kakuritsu )

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

In ultima vreme nu ma prea despart de Stevie. Lumea intreaga a spus ca e in drum sigur spre BEST QUITAR EVER. Una din chitarile lui valoreaza 1 mil de $ dar... nu e de vanzare. A cazut cu un elicopter prin '90 pe undeva in Wisconsin intre 2 concerte si s-a facut praf la 39 de ani impreuna cu vreo 3 baieti din trupa lui Eric Clapton. Ca sa intelegi bluesul trebuie sa asculti mai mult decat o piesa. Un monstru, o biografie f interesanta -
https://www.youtube.com/watch?v=2hDV3pbJvyc

| pufulescu a răspuns:

Playlist-ul meu de pe profil;-)

| syd a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=4W19twyYD2Q

acum am dreptu sa intreb care e rostu intrebarilor astea :))

| UnBroken2016 explică (pentru syd):

SUnt curios ce asculta lumea. Ce altceva ar putea fi? DAca intreb la muzica vine 1 2 cu 50 de melodii si dupa nici naiba. Asa daca pun la 2 3 zile intrebarea, am mai multe sanse sa dau peste melodii noi ( nu ma refer la cand au iesit ). Daca 1 imi da 50 de melodii, sunt sanse sa fie din acelasi gen. Eu vreau din o gama mai larga laughing

| syd a răspuns (pentru UnBroken2016):

Well nu toata lumea e asa open minded cand vine vorba de muzica. de exemplu eu ascult doar ce imi place

| UnBroken2016 explică (pentru syd):

Eh, am vazut pe site, cica "vreau sa ma dau mare" cu intrebarile astea. Nu vad cum. Daca voiam sa ma dau mare puneam poza aici cu masina lu" vecinu ( evident nu cu a mea rolling on the floor ) si ziceam ca e a mea. Are un Mercedes de plangi nu alta.

| syd a răspuns (pentru UnBroken2016):

Domina inteligenta pe aici. ca peste tot, de altfel

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru syd):

Grea munca asta de gandit ...Aflam bucati si artisti noi unii de la altii, ne mai cunoastem intre noi ce fel de preferinte, oameni suntem.

| UnBroken2016 explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

PFf, Dean Marti ascult de mult. Stiu bine melodia. Zilele trecute aveam pe asta la intrebare https://www.youtube.com/watch?v=0lm76UTmlDg

| syd a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Nu stiu de unde am dat impresia ca sunt asa de prost in cat sa nu realizez asta. intrebarile astea se tot repeta. tot ce voiam sa aflu e daca exista un motiv anume, sau doar pura plictiseala si dorinta de a cauta alti artisti

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Eu cunosc tot ce nseamna Dean, daca nu stii pe cei care au cantat in Las Vegas nu stii nimic. Vin din alte vremuti, am invatat despre muzica de la unii mai batrani ca mine. Ascult si ceva sinfonica. Numai de manele sa nu aud.
https://www.youtube.com/watch?v=m6KhXo13_H0
https://www.youtube.com/watch?v=XC2_mBLhlsE

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru syd):

Glumim @syd, eu nu zic nimic cu rautate, e weekend.

| syd a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Nici nu am luat-o ca pe o rautate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Ce faci asta seara tu?"- Dorel Livianu.
Nu.ti pot atasa un link, fiindca o ascult la patefon.