| razadeluna a întrebat:

Ce NOI reguli scolare aveti incepand din acest an scolar?

12 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Nici una, toate sunt la fel si nu se respecta niciuna, nici nu stiu de ce se obosesc sa le spună. Oricum nici profesorii nu se tin de ele.

| Ibrahimovic a răspuns:

Cica sa nu mai folosim telefonul in timpul orei. No, s-o vad si pe asta cine o respecta. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Fetele nu mai au voie cu părul desprins". straight face

| razadeluna explică (pentru anonim_4396):

In ce clasa? Si la mine la liceu nu e voie cu parul desprins..Mama oricum ma obliga sa imi fac coada crying

| anonim_4396 a răspuns (pentru razadeluna):

A opta.
Serios? Mamei nici nu-i pasă cum merg laughing

| Tempo a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca mergi asa cum esti in poza e grav...sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru Tempo):

Ah, nu.
Ai auzit de Colecţia Adam & Eva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De aur.
Au de gand sa ingradeasca liceu(probabil cu sarma ghimpata) sa nu mai plece studentii prin baruri, lasandu-si cartile pe banca timp de-o luna(se aseaza prafu in primele 3 ore).
Edit: cei care sar gardu vor fi exmatriculati.

| Danişor a răspuns:

Salut! singura regula noua ar fi ca nu ai voie sa sari pe geam in pauza daca stai la etajul 1 sau mai sus.Bafta in continuare!

| Sephyroth a răspuns:

Cam singura regula NOUA ar fi ca nu ai voie sa sari pe geam in pauza daca stai la etajul 1 sau mai sus.

| Tempo a răspuns:

Sunt multe, dar cine le respectă? Cică fetele nu au voie cu părul desprins, dar pe facebook ce poze pun?

| razadeluna explică (pentru Tempo):

Pentru ca in pauze, stau cu parul desprins, de aia...