| Demeister a întrebat:

Ce părere aveți despre bodyguarzi care folosesc forța în mod abuziv?
De exemplu, acest tânăr din Timişoara care a fost bătut cu bestialitate în timpul unui concert :
http://www.opiniatimisoarei.ro/......6/06/2014/

5 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Perfect de acord.La viata lor au vazut multe animale si este normal sa-i trateze pe toti in mod egal.Nu vrei sa ai treaba cu ei, nu te comporta ca un animal.

| pufulescu a răspuns:

Zici Romania si tragi apa, nimic nou!
Varul meu a luat bataie de la politisti, se judeca de 3 ani cu ei, si e un individ cat " un munte ", are 50 de kile cu hainele ude pe el!

| Demeister explică (pentru pufulescu):

De ce a luat bătaie?
Unde, în ce oraş?

| pufulescu a răspuns (pentru Demeister):

In Rm. Valcea, scrie pe profilul meu de unde sunt si chiar nu mint!
De ce a luat-o? Cica s-ar fi luat in gura cu ei, nu stiu exact ca eu unul n-am fost acolo. Norocul lui ca are bani de procese si avocati.

| florinflorescu a răspuns:

Salut, adevarul il stiu doar ei, dar nu au fost corecti nici ei, nici el.