| aead a întrebat:

Ce parere aveti de 360 internet security?

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Daca vrei cu adevarat ceva bun, descarca-ti Microsoft security essentials, un program antivirus venit de la mama Microsoft, este cel mai bun freeware existent. Restu-i doar marketing.

Bft!

| danielti a răspuns:

Nu prea buna
no sa te anjute cu nimic de fapt daca ai prea multe din astea de securytate ati poate atrage virusi
si securytu asta de internet lasa pe alti sa intre la tine pe internet sad
mai bine dezistaleaza ca ati ocupa si loc degeaba daca vrei istaleaza malawbytes malaware sau avast cel mai bun ok succes da-mi funda daca vrei!