| BadAngel3 a întrebat:

Ce parere aveti de acei baieti care atunci cand vad o fata in pantaloni scurti ( de exemplu ) si spun ca ce vad sexy altii la ea? Faptul ca are 2 picioare? In timp ce alti baieti spun ca e sexy ceea ce vad. Acei baieti care ii aud pe baietii aia care spun ca nu e nimic sexy la ea, spun ca e gay. Voi ce parere aveti atat despre baietii care spun ca e sexy, cat si de cei care spun ca nu?
Scuze de exprimare.

8 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

DAca tipa chiar arata bine si mai multi sesizeaza asta si se trezeste cineva sa spuna ca nu este asa si ca nu-i place, este clara treaba, ar trebui sa plece de langa noi cat mai repede, e putin spre mult homolau. Dar daca tipa nu este cine stie ce, si mai multi sesizeaza acest lucru, nu este nicio problema.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Puteam sa traiesc si fara sa vad aceasta mirifica spurcatenie. Ceea ce mi-ai dat tu sa vad, practic... a stricat rostul melodiei, poate o ascultam, dar am vazut faza respectiva si mi-a provocat greata!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Http://i.imgur.com/03hEVT1.jpg

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu chiar, doar m-a scarbit!

| T0T a răspuns:

Poate chiar nu crede că e sexy și e strict părerea lui(chiar dacă nu e gay poate avea părerea asta, adică e aiurea să crezi că e obligatoriu să îți placă orice are ***), altfel poate chiar o fi gay sau o fi din ăla care nu e atras de niciun sex, sau poate a avut la viața lui și are prea multe femei chiar frumoase și atunci normal că nu îl mai uimește orice are 2 craci și o...am zis mai devreme.

| OldSoul a răspuns:

Cu exprimarea ai facut-o varza laughing
Iar acum sa-ti raspund la intrebare, toti baietii au gusturi diferite, toti baietii sunt unici, deci diferiti, de exemplu daca tu consideri sexy un fund bombat, altii pot considera sexy un decolteu proeminent, si desigur, mai rar exista si extremele, care considera sexy ceva mai mic, ceva sub "normal".
Altfel spus nu toate persoanele apreciaza acelasi lucru ca fiind sexy.

| MeForeverAlone a răspuns:

Eu cred că băieții au păreri diferite. Doar pentru că o fată în pantaloni scurți ți se pare sexi nu înseamnă că ești afemeiat, și din nou doar pentru că nu vezi nimic altceva decât două picioare la o fată în pantaloni scurți nu înseamnă că ești gay. Poate unora le plac mai multe fetele în fuste sau rochii de vară. De ce să judecăm după preferințe? E ca și cum i-ai spune unei fete că dacă nu îi place un băiat drăguț e lesbiancă.
Ce cred? Cred că suntem într-o țară liberă și avem dreptul să gândim ce vrem happy