| alexandru1234567890 a întrebat:

Ce parere aveti despre cei/cele care sunt atrasi/atrase de persoane cu mult mai tinere decat ei/ele, ma gandesc ca pot ajunge pana la limita legii 18 ani cu preferintele.Pot fi considerati acestia/acestea corupatori de minori/minore cel putin ca sa nu spunem pedofili? Au o predispozitie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt copile. dar cineva normal nu ar iesi cu cineva asa mic, stai lin.

Nu o lua ca pe ceva rau Stoica sau cum te numesti, dar trebuie sa ai probleme grave baiat la 20 de ani sa te vad pe langa una de 12 -14 ani.

16 răspunsuri:
| Danişor a răspuns:

Salut happy pai sunt copile.dar un om intreg la minte nu ar iesi cu cineva asa de mic, dar este grav daca pana si un baiat de 20 de ani este cu una de 12-13...

| StoicaVladutz32 a răspuns:

Una din acele persoane care este atrasa de persoanele mai tinere, sunt eu. Peste 4 luni fac 20 d ani, si in ultima perioada am stat cu fete care aveau intre 12 si 15 aniwinking Deci cam ce ai vrea sa stii? tongue

| alexandru1234567890 explică (pentru StoicaVladutz32):

Nu ti se par cam copile pe la 12-13 ani?

| alexandru1234567890 explică (pentru anonim_4396):

Probabil ca nu stie despre varsta legala de 18 ani.

| alexandru1234567890 explică (pentru anonim_4396):

E imatur, e foarte tanar la 20 ani eu am 31 si ma descurc mai bine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru alexandru1234567890):

Eh nu stie, majoritatea de varsta lui pot prostii numai deala de varste mici ( acum daca nu esti asa stoica, scuzele mele, dar majoritatea sunt patetici la 20 de ani care ies cu alea de 15, soarta) ca nu stiu cum sa vb cu una de varsta lor, daramite mai mare

| alexandru1234567890 explică (pentru anonim_4396):

Din pacate si eu pe la varsta lui aveam probleme cu minorele in sensul ca imi placeau dar nu mai mult.Nu faceam nimic rau.

| anonim_4396 a răspuns (pentru alexandru1234567890):

De placut presupun ca plac la toti, majoritatea arata mai bine ca alea de 17 ani, dar sa fii printre ele mereu, sa mai ai si iubita cu 5 ani mai mica, avand 20 de ani e patetic. poate sunt eu ciudat si m-au atras alea mai mari ca mine mereu-

| alexandru1234567890 explică (pentru anonim_4396):

Daca va plac fetele femeile mai in varsta nu aveti nicio problema.El din pacate e corupator de minore si eu eram la fel ca el la varsta lui.

| anonim_4396 a răspuns (pentru alexandru1234567890):

"in varsta" suna putin ciudat laughing. eu am doar 20, am avut pentru 3 ani iubita cu 2 ani mai mare, si acum ma atrag cele mai mari, dar pana la o varsta. de la 26 in colo deja e alta liga, alea in 2 3 ani deja vor sa fie mame si nu am inca maturtatea necesara pentru asa ceva chiar daca nu sunt dus ca altii la varsta mea, am avut mereu alte interese decat sex si club.

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru StoicaVladutz32):

Daca stiai sau nu ca facand sex cu una sub 13 ani intri la parnaie fara sa mai ai ce argumente sa dai.

| StoicaVladutz32 a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Stiu tot despre legi si tot ce spuneti voi acolo. Fiecare are felul sau, eu prefer sa cresc o copila decat sa intretin o curva. Barem astea mici sa ataseaza mai repede si nu stau pe interes. Nu stiu cum sa va explic, dar daca iubesc o fata nu inseamna ca trebuie neaparat sa fac si sex cu eawinking parerea mea. Daca o iubesc atat de mult, pot astepta cativa ani, pana va fi pregatita si apoi totul va fi okwinking Si referitor la 12-13 ani, am zis ca am avut o relatie, nu ca a fost ceva serios laughing) crezi ca eu daca am 20, arat ca unul de varsta asta, sau ma port asa? Nu, stati linistiti, sunt mai copil decat fetele alea laughing)

| StoicaVladutz32 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si nu este asa cum zici tu, daca tu crezi ca majoritatea de varsta mea pot prostii doar fetele mici, asta e doar in imaginatia ta. Am stat si cu fete mai mari, dar nu m-au atras asa cum m-au atras astea mici. Frate, au personalitatea lor, parca iti e mai mare dragul cand le vezi asa, nebunatice, zapacite. Vrei una matura langa tine? Sa fie serioasa, sa fie o relatie normala? Sau vrei o fata care sa te faca sa razi mereu, sa te faca fericit, sa ai cu ea o relatie cu totul speciala? Fiecare cu preferintele lui, dar acum depinde si de acel baiat care are 20 de ani. Sunt baieti de 20 de ani care zici ca au 50, si se poarta ca unii, si baieti care au 20, dar parca au 15, si din nou se poarta exact ca unu de 15 ani. Eu sunt unul dintre acei baieti. Frate, in dragoste nu exista varstawinking iubirea poate veni de la persoane la care nu te astepti, varsta chiar nu conteaza. Tot ce conteaza e sa te simti iubit langa persoana iubita, sa te simti fericit. Eu mi.am zis parerea despre intrebarea lui, el a intrebat ce parere aveti despre acele persoane, nu despre mine laughing) eu am vorbit in numele meu, voi vorbiti in numele vostruwinking si despre alte persoane daca se poatewinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru StoicaVladutz32):

Poate de aia inca exista "barbati" la 35 de ani care se comporta ca la 18 si inca depind de altii, maturitatea au lasat-o la gradinita. fiecare cum e pana la urma

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru StoicaVladutz32):

1. in dragoste nu exista varsta cand fata in cauza are peste 16 ani nu cand are 12 si cand practic vorbind e un copil spre adolescent nici macar un adolescent in adevaratul sens inca.

2. nu te mai pacali ca nu arati de 12 ani. daca te comporti ca de 12 ani asta-i altceva. Ai 20 si arati de vreo 18, hai 17 cu indulgenta. Mare branza.

| StoicaVladutz32 a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Ok, lasam felul cum arat, pentru ca nu prea conteaza asta. Sufletul, felul conteaza, si eu asa sunt, chiar daca am 20, nu ma comport, nu sunt matur. Ma comport ca unul de 13 ani, ma joc fotbal cu pustii de 12-13 ani, nu am treaba cu maturitatea. Eu mi.am zis parerea despre mine, nu toti suntem la fel.

| anonim_4396 a răspuns (pentru alexandru1234567890):

Sunt copile. dar cineva normal nu ar iesi cu cineva asa mic, stai lin.

Nu o lua ca pe ceva rau Stoica sau cum te numesti, dar trebuie sa ai probleme grave baiat la 20 de ani sa te vad pe langa una de 12 -14 ani.