| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care "practica" twerk?

53 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa se simta in largu lor dar mie mi se pare iesit din comun

| KodrutZ a răspuns:

Ce e de praticat acolo? E ca si cum ai intreba ce parere avem despre baietii care se scarpina in c*r.

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Cum adica ce? vrei sa spui ca toate fac asa ceva?

https://www.youtube.com/watch?v=HgLRHHWLmMc

daca era ceva ce fac toate fetele nu cred ca mai faceau scoli speciale :))

| Doub a răspuns:

Mno, fiecare cu ce poate.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Avatarul tau, greseste amar. laughing

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu zic că nu.laughing))

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Eu zic ca da laughing, daca ar fi fost adevarata toti cei care nu arata bine dar sunt inteligenti, nu ar mai fii singuri. percepusi? tongue

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Măi trebuie să fie un echilibru.laughing

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Atunci e adevarata doar pe jumate. vezi? tot eu aveam dreptate big grin

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Baaaa nuuu. I don't want to see

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Doub, esti slabuta rau. Conqueta il pune la colt pe Endo.
Pe tine te domina. sad
Aveam pretentii mai!
Mai ales la ce poza de profil ai.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

"Doub, esti slabuta rau. "- 48 de kilograme, da, sunt.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Lasa, draga, ca schiloada stia toata lumea deja ca esti.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Simţeam nevoia să îţi reamintesc.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sa inteleg ca tu nu mai incapi pe usa?laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu am 98 kg si 1.59m. sad

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Merge sa intri pe usa normal, man? sau doar pe lateral?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Incapi la mine in burta, ca idee.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu stii sa raspunzi la o intrebare repetata chiar. Iti place sa dai pe langa mereu, nici nu merita sa imi indrept atentia spre tine. Greseala mea.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Greseala ta e ca deja ma cam placi laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Multa prostie zace-n tine copile.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si adevar! big grin

| Sociopat a răspuns:

Sa-si dea foc. La o femeie imi place cel mai mult fundul. In ciuda faptului ca imi plac posterioarele, mi se face greata cand vad fete care fac twerk. Mi se pare atat de degradant si scarbos. Eram odata intr-un club, varza rau, lumea dansa, se destrabala pe muzica cu bass. Eu stateam rupt pe canapea si vedeam fete pe care le stiam decente cum dau din fund si se lasa pana la podea si se ridica(in timp ce dadeau din fund). Mi s-a facut scarba rau. Nu inteleg de ce fac asta.

| anonim_4396 explică (pentru Sociopat):

La faza cu "fete decente" mi-ai amintit de unu care era la facultate si el vedea mai mereu 2 fete care pareau la locul lor si de treaba. dupa vreo luna un amic de al lui il invita la o "petrecere privata" cu fetele alea 2 si niste frisca laughing, ghiceste unde era frisca si cine o lua cu limba de acolo

| aumih16 a răspuns:

Sunt misto! arata misto! la twerk poti dansa fie simplu! fie cu mainile pe coapse!

| Copac13 a răspuns:

O tu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca pot fi ca Shakira atunci numai de bine.

http://youtu.be/NvKlvr72yUc?t=54s

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

laughing, daca toate aveau formele ei poate, dar cand nu ai forme nu cred ca poate face "twerk".

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Shakira nu are forme, cit o viata intreaga de dans. Plus ca twerkingu' mi se pare extrem de penibil. Ridicol. Pe bune, inteleg dansul la bara, dar rahatul asta sub nici o forma.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Https://www.youtube.com/watch?v=MfDuAhVp8jU
Treaba lor, mie-mi place de twerk off-ul lui Ksi :)).

| anonim_4396 explică (pentru KoJoXMgoD):

Fan Ksi? smug

| KoJoXMgoD a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu.
Dar îmi place cum dă din c"ur smug

| anonim_4396 explică (pentru KoJoXMgoD):

Nu te contrazic, se pricepe smug

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

crying Vreau si euhee hee

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Fund asa "voluptos" ca fetele din video sau ce? rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sa dansez si eu la fel ca ele...laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nea, mai bine un striptis sau cum zice mai sus, un dans la bara e mai elegant / frumos laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fac si ele ce stiu mai bine. Mi se pare destul de penibil cand acest tip de dans e executat de o singura fata, celelalte privind toate la curul acesteia. Baietii ca baietii dar fetele? laughing)

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

La baieti le curg balele privind si la fete spuma de turbare ca nu pot si ele la fel laughing cine stie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da ce-are?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vomit.
Imi vine sa vomit cand vad.
Am vazut o parte din anconda-Nicky Minaj si bleeeaaah.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai de ce? daca stii sa faci asa nu te mai paraseste nici un baiat pentru alta rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eww.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Stai linistita, Conqueto. Nu sunt toti ca Endo, slava cerului. laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai da, mai sunt si baieti plictisitori ca tine laughing care nu aduc nimic inventiv unei relatii. desigur ca nu ma refer la ceva aiurea ca mai sus, dar un dans la bara sau un strip nu strica laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da? Mă, esti sigur? Nu stiu daca am inteles corect. Daca eu, unul, nu aduc nimic inventiv într-o relatie cum vine asta in situatia ta opusa ca nu inteleg.
Cine face ceva inventiv? Tu sau prietena? Tu bagi strip, dans la bara si dat din fund, corect? La tine prietena te ovaționează doar.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

laughing clar nu s-a inteles bine ce am vrut sa zic

| DonaldTrump a răspuns (pentru anonim_4396):

Subscriu.

| anonim_4396 explică (pentru DonaldTrump):

thumbs up, Waffen.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dislike

| Cσcσ a răspuns:

Sincer, nu am nicio parere. Fiecare om are o pasiune pe care trebuie neaparat sa si-o satisfaca. Nu cred ca oamenii ar trebui judecati dupa criteriul asta. Eu, spre exemplu, sunt fata si imi place BMX-ul, motocicletele si, mai nou, saritul cu parasuta laughing. Nu ma voi opri pana nu o sa fac asta.
La fel este si cu fetele acelea. Este treaba lor. Practicand "twerk" se simt bine, simt ca sunt ele. Pot spune ca le admir pentru asta. Bravo lor!

| Şaptepăcate a răspuns:

Disperate dupa atentie, efectul de turma face foarte multe victime. Lucrurile prostesti care nu necesita gandire devin tot timpul populare ca si Harlem Shake sau Gangnam Style. Daca nu poti sa te remarci facand ceva deosebit mai bine copiezi.