| Kanpeki a întrebat:

Ce parere aveti despre Mircea Badea? Am observat ca are destul de multi hateri in ultima vreme. Ce va convine si ce nu va convine la el?

Răspuns Câştigător
| Anonimuserr a răspuns:

El are hateri pentru că nu este înțeles pentru stilul său, pentru temperamentul său vulcanic și miștocar. Dar le zice pe bune. E bine ă existe și emisiuni care să te facă să vezi lumea altfel să zâmbești să faci haz de necaz decât atâta monotonie și seriozitate. Cred că lumea vrea să mai vadă și altceva pe la tv. Stilul acesta de În gura presei combinat cu umor e interesant și aș spune eu frumos. Asta este opinia mea.

14 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Nu imi place deloc!
De ce? ca nu il suport.
Era cat de cat placut cand era cu Teo la tele7 parca.
In rest, doar aere.
O seara bunahappy

| Kanpeki explică:

Lmao
I hope that's a joke.

| OnuOnulică a răspuns:

Mie îmi place de el. E un tip realist și amuzant...nu mulți îi înțeleg umorul!

| Fatamuntilor a răspuns:

Cam arogant, dar nimeni nu-i perfect!

| sublime89 a răspuns:

Mircea Badea e un mare idiot si incult. Dar la romani merge, mai ales la cei care se uita la Antena 3, adica electoratul PSD-ist.

| Kanpeki explică (pentru sublime89):

Atunci presupun ca cei de la B1 sau Realitatea sunt cei de dreapta, inteligenti si culti, nu?

| sublime89 a răspuns (pentru Kanpeki):

N-am spus asta. Sunt destui idioti si acolo, insa asta nu-l face pe Mircea Badea inteligent. Digi 24 e singurul canal adevarat de stiri din Romania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma uitam la el cand eram boboc, si putin din a 10a, dar nu m-am mai uitat de ceva timp, de atunci laughing. Imi placea, acum nu stiu ce mai e de capul lui, dar m-a amuzat ca si-a luat-o in barba de la motociclistul ala.

| Kanpeki explică (pentru anonim_4396):

Tipul facea box de performanta si Badea nu. Macar nu s-a ferit de provocare ca un las.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kanpeki):

De fapt parca muay thai, sau ceva mai dur decat boxul, uite ca-mi scapa. Da, adevarul asta e, dar i-a inchis gura, ca tot il insultase, si ce pot sa zic, am destui prieteni cu motoare, nu vitezane, choppere, si vorbisem cu ei despre asta si au inceput si ei sa rada.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mare bou, mare caracter...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O parere proasta.

| ubox7007 a răspuns:

Am o parere rea despre Mircea Badea pentru ca tot ce zice, zice din perspectiva subiectiva.

| Kanpeki explică (pentru ubox7007):

Nu vad de ce ar trebui sa fie obiectiv. Adica, emisiunea lui e un pamflet deci ar trebui sa fie subiectiv.