| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ce parere aveti despre oamenii care nu se tin de promisiuni?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sa intelegem de ce fac asta.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aia sant niste falsi, trebuie evitati

| Musique a răspuns:

Nici eu nu mă țin tot timpul de ele, de aceea evit să promit ceva.Precizez că-mi dau silința.

| T0T a răspuns:

O părere foarte proastă...

| syd2 a răspuns (pentru T0T):

Sunt sigur ca nu te-ai tinut de promisiuni de multe ori.

| T0T a răspuns (pentru syd2):

Eu mai întotdeauna(rarități extreme să nu o fac) mă țin de ele și când promiți ceva trebuie și să îți asumi că poți face acel ceva și să nu minți. Deci nu băga mâna în foc că te arzi grav, nu mă cunoști.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Sunt niste mincinosi bine fiecare om minte dar daca mint pentru o cauza nobila e bine.

| ShaOfHatred a răspuns:

A deal is a deal, right?

| DeathOfDreams a răspuns:

Oameni de că.cat.
Dacă tot faci promisiuni, asigură-te că le și îndeplinești.

| BadAngel3 a răspuns:

Nu includ aceste persoane in filmul meu.