| Barajag a întrebat:

Ce personaj din desenele animate v-ati dori sa fiti si de ce?happy

Răspuns Câştigător
| andreutz a răspuns:

"I toot i tsho a puticat!
I deed, i deed, i deed tsho a puticat laughing

27 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Johnny Bravo blushing laughing rolling on the floor

| lia a răspuns:

Bro, pai daca vorbesc limbi stlaine laughing
Si mi-am mai amintit intre timp de un personaj dintr-o poveste Neghinita laughing Vreau sa fiu acest personaj ca sa ii stresez pe baieti si sa nu realizeze cine ii streseaza devil rolling on the floor

| lia a răspuns:

Bro, sa inteleg ca tu te lingusesti ca sa scapi? Treci la datorie ca doar esti barbat laughing
@ "Metamorfoza", nu la fel de tare precum unii, aici de fata laughing

| lia a răspuns:

Bro, eu ma numesc "problema", apropo de o intrebare mai veche. Te caut si in gaura de sarpe! Nu am nici o intentie sa fug de tinehee hee
@eu_o_mare_enigma, astept cu suspans sa "revii".

| lia a răspuns:

Bro, asa este stiu unde sa te gasesc, pe TPU laughing
@enigma sunt destul de tanara pentruasa ceva si apoi, nu scapi tu asa usor de mine laughing devil

| hândel a răspuns:

SuperBman, ca poate supravietui in spatiu si, nu-mi doresc mai mult, decat sa ma pierd in spatiu uneori. Am tavanul tapetat cu fosfor si, noaptea se vede, magiq star star

Shin
| Shin a răspuns:

Eu as vrea sa fiu Sasuke, ca sa o intalnesc pe Sakura tongue (Naruto)
P. S. Nici Hinata nu arata rau tongue
S h i n

Janina
| Janina a răspuns:

Eram mega fan...Sailor Moon day dreaming

| Dara a răspuns:

What's up doc? happy Mie imi place Bugs Bunny de mor. E haios, e preferatul meu!

| Elly4all a răspuns:

Buna, eu as vrea sa fiu pe post de Sakura(desen Naruto) sa traiesc in lumea lor si sa-l cunosc pe Sasuke.blushingimi plac la nebunie anime si de aceea vizionez atat acest desentongue
ByehappyElly

| Ben. a răspuns:

Peter pan.ca sa pot zbura.si sa fiu vesnic tanar.

| andreutz a răspuns:

Desi desenele mele preferate sunt tom si jerry, as vrea sa fiu baietelul ala gras, Louie, din "viata cu louie"...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Când Tom, când Jerry.
Sunt desenele mele preferate, nici acum nu m-am plictisit de ele.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as vrea sa fiu baiatul pe numele sau: Aank... desenul e pe canalul nickelodeon si e vorba despre un baiat care are puterea de a controla : aerul, apa, focul si pamantul.
As vrea sa fiu acest personaj ca sa pot face un bine lumii prin ajutorul pe care l-as putea oferi de a opri:
inundatile...incendiile...alunecarile de teren... uraganele si nu in ultimu rand ticalosi care exista in lume si politia nu face fata pentru ca si ea la randul ei e ticaloasa si coruptabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lidia-din'Floarea cu 7 culori'... m-a fascinat happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spiderman fiindca imi place Mary Jane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Popey marinaru, poate ajung si eu presedinte rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lia gleu mi-am dat seama tze zitzi acolo rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oblio. fiindca exemplifica mai bine decat oricine diversitatea umana si reactiile noastre la ceea ce e diferit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai Lia ce rea esti, da unii chiar merita, asa ca treci la treaba si streseaza-i si din partea mea rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@lia-sa stresezi si tu la fel cum ai fost tu stresata de curand? rolling on the floor rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@lia-nu dispera, intotdeuna este loc si de mai bine.niciodata nu stii cand va fi data viitoare. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodata nu fug de datorie, important e sa nu fugi tu rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@lia-ai grija sa nu faci vreun atac de cord, de atata suspans. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lia nu trebuie sa ma cauti, stii unde ma gasesti blushing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stanley Ipkiss din The Mask, pentru ca imi place la nebunie sa-i chinui pe nenorocitii care isi bat joc de altii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hinata