| anonim_4396 a întrebat:

Ce preferati? Sa stati singuri sau cu prietenii?

25 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Singur cu mormanul de fiare, ala e prieten, viata, distractie si mandrie in viata mea

| RAY a răspuns:

Daca vorbim de prieteni cu adevarat desgur ca cu ei, daca vorbim de persoane perverse care ma barfesc pe la spate mai bine singur

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Da...

| Drimmero a răspuns:

Am momente cand simt nevoia sa stau singur, dar de cele mai multe ori simt nevoia sa fiu acompaniat de prietenasii mei!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu stiu exact. La ce prieteni am eu... lasa happy
Dar imi place si cu ei uneori. Sa mai radem impreuna. Sa ne prostim happy
Dar de obicei imi place singur. Doar eu si gandurile mele happy
Tie?

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Prefer sa stau uneori singura...dar bineinteles si cu prietenii happy

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Prietenii ma trezesc la realitate rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Intr-adevar laughing dar depinde si ce prieteni ai...happy

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu vrei sa ii vezi pe ai mei. Am de la unul care ma trage la Biserica duminica happy pana la unul care a pierdut 80 mil intr-o noapte laughing

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Eu imi selectez prietenii...si de asta am c-am putini happy Evit persoanele superficiale si vulgare ca spun asa...big grin

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai asa e. Adica astia sunt "prieteni" dar nu adevarati happy de astia nu prea am, desi ei ma considera unul.

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Sunt "prieteni" cu tine din interes happy

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu happy de obicei toti imi spun secrete. Am auzit multe. Dar cumva la mine se opreste totul. Eu sunt nevoit sa ascult mai mult. As vrea sa fac si eu parte din cercul asta. Dar nu pot laughing cumva ma pun in locul lor si stiu cum s-ar simtii daca as spune. De asta tac big grin

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Nu inteleg care cerc...

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai cineva spune cuiva ceva. Zice sa nu mai zica. Acel cineva ii spune la fel atuia. Acela imi spune mie. Doar ca la mine se opreste. Nu imi place sa barfesc happy dar am deviat de la subiect.

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Aaa big grin Ai dreptate nimeni nu e in masura sa judece pe cineva

| Doub a răspuns:

Am unele momente, în care pur şi simplu simt nevoia să-mi aud doar respiraţia şi inima bătând. Atunci, iubesc să privesc luna, mă linişteşte. Desigur, dramele astea filozofice mă apucă de obicei, noaptea.
În rest, iubesc să stau cu oamenii care mă fac să zâmbesc. Sunt conştientă că îi obosesc psihic, mno, hiperactivitatea mea atinge cote maxime, dar cu atât mai mult îi apreciez şi îi iubesc când ştiu că nu renunţă la mine pentru că nu pot trăi fără doza mea de nebunie.

| RainmakerX a răspuns:

Nu imi place nici sa stau singur dar nici sa am multi prieteni in jurul meu...

De obicei ma simt bine daca am doar o persoana pe langa mine. Nu sunt fanul grupurilor.

| R0R0 a răspuns:

Singură.

| gemeni6226 a răspuns:

Si,si.

| Idkidk a răspuns:

Cu prietenii!

| chilledzebra a răspuns:

Amandoua. Am momente cand vreau macar pentru cateva clipe sa ma inchid in mine si sa fiu doar eu si gandurile mele, dar am un defect: pentru mine prietenii fac parte din ceea ce sunt. Nu ma pot numi normala fara ei. E ca si cum as fi defecta.

| anonim_4396 explică (pentru chilledzebra):

Ai dreptate happy

| chilledzebra a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc. happy