| KillMePlease a întrebat:

Ce s-ar intampla daca Google ar fi om?
laughing

44 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Ar alerga de la unul la altul intreband: "tu ce vrei? tu ce vrei?" si ti-ar lasa pliante pentru produse care nu iti trebuie si magazine unde nu ajungi niciodata.

| KamaSutra a răspuns:

Asta.i Killy pe care o stiu si o iubesclaughing

Pai probabil l.as lua cu mine la scoala si l.as prezenta ca fiind noul meu coleg de banca

| KillMePlease explică (pentru KamaSutra):

Ma iubesti? :3
Iuuiiiiiiii, si eeeuu pe tiniiii!laughing

| KamaSutra a răspuns (pentru KillMePlease):

❤❤~(^з^)-♡

| KillMePlease explică (pentru KamaSutra):

:3

| MskDesign a răspuns:

Ar fi cel mai destept om de pe planeta.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Ar raspunde la aproape orice întrebare

Răspuns utilizator avertizat
| VibeTrix a răspuns:

Înseamnă că eu aș fi Google laughing

| LaughingKarima a răspuns:

S-ar intampla ca i-as da cu ceva in cap, urland "ai idee la cate teme nu m-ai putut ajuta?! Ai idee la cate chestii nu ai ajut un raspuns?!" Si tot asa pana nu mai am voce si pana cand unchiul Google va trebui sa fie inmormantat big grin

| KillMePlease explică (pentru LaughingKarima):

O raspuns puiutzaa meeaaaa :*

| LaughingKarima a răspuns (pentru KillMePlease):

Pai da cum mami, sa ratez eu vreo intrebare de a ta? :* :*

| KillMePlease explică (pentru LaughingKarima):

Nu, puiu' mamii, nu! :*
Ce a facut fetita mea cat a lipsit de pe TPU?:**

| LaughingKarima a răspuns (pentru KillMePlease):

A facut multe mami. Le-a facut baie lichenilor, i-a ajutat la teme si a facut pranzul. Intre timp au venit si ai ei pe la ea (*^▽^*)

| KillMePlease explică (pentru LaughingKarima):

Ieiii.
Ce fetita cumintee ammm.
Sunt mandra de ea. happy

| LaughingKarima a răspuns (pentru KillMePlease):

Awwww, simt iubirea mami.
Tu ai facut cat am fost plecata?
Apropo am uitat sa zic ca am fost vizitata si de prieten care nu stiu cum a potolit bestiile salbatice *.*

| KillMePlease explică (pentru LaughingKarima):

Prieten?laughing)))
Uite...Mami a mai stat si ea pe TPU si si-a facut niste chestii de lipit pe pereti si a ascultat muzicalaughing)

| LaughingKarima a răspuns (pentru KillMePlease):

Dap, iubi meu. Cea mai faina chestie pe ziua de azi a fost ca a vizitat, nu o sa uit de curand laughing
Ce multe a facut mami, vrei niste slaninutza sa te relaxezi? *incep sa iti fac masaj la spate*

| KillMePlease explică (pentru LaughingKarima):

Puiule.Avem de vorbit ceva serios...

| LaughingKarima a răspuns (pentru KillMePlease):

S-s-serios? Sa v-v-vorbim ceva serios? De ce? Ce am facut? *pouts*

| KillMePlease explică (pentru LaughingKarima):

Nimic pui...
Dar...Va trebui sa renuntam o perioada la slanina, ne face rau. Si ar trebui sa tinem un regim bazat pe kiiiwwwiii. :3 :( Stiu, trist..Fii tare, raza mea de soare!

| LaughingKarima a răspuns (pentru KillMePlease):

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu crying

| KillMePlease explică (pentru LaughingKarima):

M-am gandit ca ar fi mai bine sa iti zic..Decat sa aflii prea tarziu.
Uite, am vorbit cu medicul si a zis ca putem manca si kiwiiiii si inca un fruct pe care il alegi tu. happy Deecciiii...

| LaughingKarima a răspuns (pentru KillMePlease):

Kiwi si portocale

| KillMePlease explică (pentru LaughingKarima):

Asa portocala meu :3
Stiam eu ca o sa treci peste!
Dar...Mai are mami o intrebare, ce varsta are fiica ei?laughing (ar fi culmea ca mami sa fie mai tanara ca fiicalaughing )

| LaughingKarima a răspuns (pentru KillMePlease):

17 laughing)

| KillMePlease explică (pentru LaughingKarima):

laughing)
Tocmai s-a produs o anomalie laughing (ce-i aia?laughing))))))) )
Eu am 15laughing))
Mi-am nascut copilul inainte sa ma nasc eulaughing))) Yuuuhuuuuh.

| LaughingKarima a răspuns (pentru KillMePlease):

laughing)))))))))))))))))))))))))))))))))))

| KillMePlease explică (pentru LaughingKarima):

happy
Hihihi
Am ales gresit rolurile, trebuia sa fie inverslaughing

| LaughingKarima a răspuns (pentru KillMePlease):

Cam tarziu, eu la rolul meu nu renunt. Esti mama cu o fiica cu gagic, obisnuieste-te laughing))))))

| KillMePlease explică (pentru LaughingKarima):

laughing)))
Ca sa nu imi supar fiica...O sa tac.laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil l-am tasta, sau ce-am uita la el...mdaaa...

| iSwag a răspuns:

M-ar fugari si m-ar bate : "Na tubu rosu', na iti mai treba' tubu rosu? Na na"...

| Kyılε a răspuns:

Ne-ar baga fratiorul lui, Google Trnslate in cap!
Lasa-l in viata man, nu fi rauwinking

| KillMePlease explică (pentru Kyılε):

Eu nu is RAU (la masculin), man. laughing)
Si nici man nu is. laughing)

| GhostRider02 a răspuns:

Nimic tongue