| SuckDreamLoveH a întrebat:

Ce s-ar intampla daca oamenii ar spune 99% din tot ce gandesc.

13 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Cred ca basescu,iliescu,constantinescu, udrea, mazare si astia cu care ne mai cunoastem toti, ar cam avea multe de spus, noi nu am mai avea loc laughing)

| William a răspuns:

Ti-as putea raspunde doar daca as sti ce gandesc 99% din oameni.

| T0T a răspuns:

Ar exista mult mai multă ură și cabinetele psihologice și psihiatrice s-ar umple drastic.

| OldSoul a răspuns:

In unele cazuri (in familie, intre prieteni) ar fi foarte bine, dar in restul cazurilor ar fi o adevarata problema.

| Wøodenpints a răspuns:

Ar fi onsiderați niște frustrați, hateri, nesimțiți și al dracului. Așa ca mine.

| AirănMeidăn a răspuns:

ar fi ceva gen "da, deci cum ziceam, mama ce gust bun are covrigul asta, ma duc maine la meditatii, pfai cred ca am lasat apa pornita, ca azi nu mai am nici un chef, baa am uitat castile pe pat...sau erau pe noptiera? ma rog deci DOAMNE CE FUND ARE AIA"
da...

Răspuns utilizator avertizat
| MskDesign a răspuns:

Mai bine sa se abtina!
Cu siguranta mai mult de 50 % este idiotenie curata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îți dai seama cât ar dura să spună tot ce gândesc? Plus că majoritatea nu au gânduri prea frumoase.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tot e mai bine. e mai bine adevarul oricat de rau este, decat pupatul in dos. cel putin mie asa mi se pare. desigur ca majoritatea prefera pupatul in dos. le place sa fie mintiti, doar asa se simt bine

| lBroken69 a răspuns:

Îţi spun eu, n-am mai ieşi din casă.
Ne-am da în cap, iar psihologii ar avea cabinete pline.

| emmaemilia a răspuns:

Nu ar mai exista oameni pe pamant in anul acesta

| 7teen a răspuns:

Am ramane surprinsi