| user5493 a întrebat:

Ce schema eficienta este pentru a castiga la pariuri nu ca sa fii in pierdere?

5 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Mize mari si meciuri putine. Chiar este recomandat sa joci doar un singur meci. De asemenea, martingale si fibonacci sunt doua scheme destul de bune. Poti cauta mai multe detalii pe internet.

| Violleta2022 a răspuns:

Norocul nu poate fii programat!
Dar daca esti un matematician excelent, poti calcula probabilitatile si vei stii exact, cam cat ai de pierdut sau de castigat din pariuri.

| Drimmero a răspuns:

Poti sa fii si Nostradamus,, daca se umbla la butoane esti ars fara discutie.

| LoveSleep a răspuns:

Cea mai sigură e ca și aia pentru evitarea BTS-urilor.
Abstinența.
Dar nu recomand.

| justanotheruser99 a răspuns:

Nu este nici o schema: "prost sa fii, noroc sa ai."