| bleakk a întrebat:

Ce spuneti de copilarie? Ce v-a oferit ea?

26 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Momente bune si rele.

| bleakk explică (pentru mgtow):

Dezvolta.

| mgtow a răspuns (pentru bleakk):

Am fost macelarit, batjocorit am avut parte de femei si momente bune si acum am ajuns la cel mai mare prag din stagiul vietii mele, imi lipseste o treapta sa ajung in top dar mai e putin 14 zile pana atunci. Dusmanii mei o duc rau pentru ca merita.

| bleakk explică (pentru mgtow):

Stai putin, ca tot ai vazut prin diferite raspunsuri ale tale, ce faci pe 15 octombrie?laughing

| mgtow a răspuns (pentru bleakk):

Ma angajez pe trailer.

| William a răspuns:

Amintiri.

| Mădă0611 a răspuns:

Cicatrici si complexe (ma credeam van damme si mereu ma loveam). oh go on

| bleakk explică (pentru Mădă0611):

Baiat sau fata esti si dezvolta, te rog.

| Mădă0611 a răspuns (pentru bleakk):

Sunt leidi. devil Pai ma urcam prin copaci, pe garduri, m-am jucat la o fantana si m-am lovit cu manerul ala la obrazul drept de mi-am mutat falca mai spre stanga, bine, se putea mai rau, am vazut la tv ca un baiat de varsta mea s-a lovit mai spre ureche si i-a paralizat maxilarul.

| bleakk explică (pentru Mădă0611):

Copilarii,nu ai descris bine, stiu ca poti, so, do it!

| Mădă0611 a răspuns (pentru bleakk):

Lasa ca e bine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru bleakk):

"In cuvinte putine : nu prea multe"
"si nu, nu dezvolt mai mult de atat "

| bleakk explică (pentru anonim_4396):

Nu ti-a oferit prea multe sau ti-a oferit prea putine?

| anonim_4396 a răspuns (pentru bleakk):

Mult prea putine. dar na, mereu se putea mai rau. puteam sa nu am o mana un picior si nu mai puteam mincii, deci mereu se poate mai rau.

| bleakk explică (pentru anonim_4396):

Fiecare are nevoi; tu acuma poate realizezi ca ti-a oferit putine, in functie de nevoile tale de acum.

| anonim_4396 a răspuns (pentru bleakk):

Nu are treaba cu nevoile mele de acum. sa nu crezi ca ma refeream la telefoane sau prostii solide.

| Doub a răspuns:

Depresie si fericire. Cam ciudat, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cuvinte putine : nu prea multe.
daca ziceai ce nu v.a oferit, faceam o lista de te plictiseai citind.
si nu, nu dezvolt mai mult de atat happy.

| bleakk explică (pentru anonim_4396):

Ce nu ti-a oferit?

| Lothar a răspuns:

O iluzie a nefericirii

| NaneSchizophrenia a răspuns:

Inocenta, de care acum nu mai am parte, si-mi pare rau ca n-am profitat destul de ea.

| Glumet a răspuns:

Copilaria mi-a oferit posibilitatea sa ma joc cu copii de varsta mea, sa invat, sa iau note mari la scoala, sa ma plimb.

| Scintilla a răspuns:

Momente grele, lipsuri, regrete dar si momente care sunt de neuitat. PS: sunt fata

| Mechanix a răspuns:

Copilăria nu-ți oferă nimic (în afară de amintiri frumoase). E doar o perioadă frumoasă (sau nu, acum depinde de viața fiecăruia) pe care o trăiești la începutul vieții, înainte de a beli ***.

| EchoDemon a răspuns:

Copilaria e superba. Nu o pot descrie,