Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Ce-ti doresti cel mai mult sa faci in aceasta vara?

145 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Sa-mi vad copilul, pe care nu l-am mai vazut din august, anul trecut, cand am plecat din tara. Mi-e cumplit de dor de el.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna TPU,
As vrea sa ma plimb cu bicicleta, dar cum bicicleta nu am si nu imi permit, ramane sa visez si sa nu imi pierd speranta.
O seara bunahappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru caramela):

Nu exista locuri unde se pot inchiria cu ora?^

| caramela a răspuns (pentru anonim_4396):

Din pacate nu.
O seara bunahappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru caramela):

Sa stiti ca exista.
Cunosc parcuri unde se pot inchiria biciclete cu buletinul sau cu 10 lei ora.

| caramela a răspuns (pentru anonim_4396):

O fi, am vazut si eu, dar asta nu inseamna ca si la noi.
Asta e.
O zi bunahappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru caramela):

Da, asa e.
Speram ca macar un singur parc din fiecare oras sa aiba biciclete de inchiriat.
O zi buna, la fel happy.

| PedoBarbie a răspuns (pentru caramela):

Dar nu e așa scumpă o bicicletă. happy

| caramela a răspuns (pentru PedoBarbie):

Stiu, dar sunt alte prioritati care nu suporta amanare..asa ca, nu pierd nimic daca visez.
O zi buna sa aihappy

| ɹαℓυ a răspuns:

Să mă distrez.
Vara e destul de scurtă, aşa că trebuie să profităm din plin de ea şi să facem ceea ce ne place.

| AvalohAlyn a răspuns:

Sa ma transfer la alt liceulaughing Si sa citesc cateva carti foarte interesante.Si poate.un weekend de plaja.

| AFR81 a răspuns:

Imi doresc sa iau BAC-ul.

| wolder a răspuns:

Sa citesc mai mult, sa intru la facultate, sa ma relaxez dupa bac, sa calatoresc, sa-mi cumpar multe haine, sa invat o limba straina.

| DeyCj a răspuns:

Să vizitez locațiile de munte de pe valea Arieșului și Munții Apuseni happy.

| RAY a răspuns:

Sa ma sinucid

| OoBunnyoO a răspuns (pentru RAY):

Sa speram ca nu. happy

P.S. Era cumva ora glumelor morbide? tongue

| RAY a răspuns (pentru OoBunnyoO):

Wow isi pasa de cineva virtual daca se sinucide? eu ma sinucid zilnic in Romania, fiecare zi e pierduta din viata mea sau poate scriu aiureli nu stiu, tu ma uimesti sincer

| OoBunnyoO a răspuns (pentru RAY):

Sper ca intr-un mod placut. laughing
Oricum, un om este un om. Pe Internet sau nu. tongue

| RAY a răspuns (pentru OoBunnyoO):

Ma uimesti pentru ca esti femeie si eu am o parere negativa despre femei de asta spun ca ma uimesti sau ai spus-o de plictiseala

| OoBunnyoO a răspuns (pentru RAY):

Deci a fost intr-un mod pozitiv.
Cand vine vorba de sinucidere si neluarea ei in serios este ceva un pic personal pentru mine.

| T0T a răspuns:

Să iau bac-ul laughing
De fapt nu...Dar adevăratul lucru pe care mi-l doresc nu îl voi împărtăși.

| Anonima0000000000 a răspuns (pentru T0T):

Lasa ca il iei tu... Am incredere in tine: )))))

| Anonima0000000000 a răspuns (pentru T0T):

Sincer as vrea sa ma distrez cu prietenii cat mai mult!

| T0T a răspuns (pentru Anonima0000000000):

Altcineva care își pune încrederea în mine. Câtă presiune...

| OldSoul a răspuns:

Sa ma "combin"

| RainmakerX a răspuns:

Sa fac progrese in photoshop. Sa imi termin povestile/cartile la care lucrez. (Acestea sunt hobby-urile mele)
Va doresc o zi placuta in continuare!

| Dariusuu a răspuns:

Să mă îndrăgostesc nebuneşte!

| KamaSutra a răspuns:

Sa iau examenul si sa intru la liceul pe care il vreau, si ar mai fi ceva, dar mai bine nu spun...

| T0T a răspuns (pentru KamaSutra):

Să îi spui lui Răzvan ceea ce simți laughing

| KamaSutra a răspuns (pentru T0T):

laughing el stie dejawinking

| T0T a răspuns (pentru KamaSutra):

Cred că acum m-ar îmbolnăvi curiozitatea dacă nu aș ști la ce te referi. Baftă, oricum.

| KamaSutra a răspuns (pentru T0T):

Nu stii la ce ma refer?straight face

| T0T a răspuns (pentru KamaSutra):

Am vrut să spun că știu.winking

| KamaSutra a răspuns (pentru T0T):

Ok,sunt si mai in ceatalaughing

| T0T a răspuns (pentru KamaSutra):

Și eu, crede-mă laughing

| KamaSutra a răspuns (pentru T0T):

Binerolling on the floor asta e ciudat

| T0T a răspuns (pentru KamaSutra):

Mai știi tu întrebarea aia a mea cu puterea strămoșilor? Sigur. Păi o să o invoc ca să fie totul bine și să îți îndeplinești ceea ce ți-ai propus. Ai încredere în mine și mai ales în strămoși.

| KamaSutra a răspuns (pentru T0T):

Sper sa fie totul binehappy

| Sasha30 a răspuns (pentru KamaSutra):

Asta imi doresc si eu happy

| KamaSutra a răspuns (pentru Sasha30):

Si tu esti a 8. a?happy

| Sasha30 a răspuns (pentru KamaSutra):

Da happy

| OoBunnyoO a răspuns:

Sa iau examenul (C1/Proficiency) pentru olandeza pana in luna septembrie.

| kar1GaNNN a răspuns:

De toate vreau sa fac laughing

| SergiuBoss11 a răspuns:

Sa stau in fata calculatorului zi si noapte

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Sa muncesc.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Sa invat.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Sa merg la munte, sa stau cu prietenii, sa citesc niste cărți... Și alte chestii happy

| Croampa a răspuns:

As vrea sa ninga vara asta! big grin

| Suck a răspuns:

Imi doresc sa nu fie prea cald.

| RaduTN a răspuns:

Să călătoresc mult.

| Mieeez666 a răspuns:

Să învăț pentru corigență. laughing

| Aberdeen a răspuns:

Să merg la mare, și să mă dezvolt personal cât mai mult.

| AvalohAlyn a răspuns (pentru Aberdeen):

Cum te dezvolti tu personal? Cu carti de dezvoltare personala?smug Si eu

| Aberdeen a răspuns (pentru AvalohAlyn):

happy Cu ajutorul cărților în general. Dar cel mai mult pe propria piele cu oamenii și situațiile din jur laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ma indragostesc. :-}

| KamaSutra a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce draguthappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru KamaSutra):

Daaa... eu si colega mea ne-am facut planuri pentru vacanta. Primul lucru pe care trebuie sa-l facem este sa mergem in club si sa ne spargem pe manele.

| KamaSutra a răspuns (pentru anonim_4396):

Succeswinking sa faceti tot ce va trece prin caphappy nu chiar totlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa invat cat mai multe din filosofie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să violez babe și moși. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Visul meu din aceasta vara este sa intru la Facultatea de Medicina Veterinara. Imi doresc enorm de mult sa devin medic veterinar, sa ajut cat mai multe animalute, sa le ofer iubirea mea. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa termin temele straight face