| BeyondTheMusic a întrebat:

Ce trebuie să faci ca să devi polițist sub acoperire, la ce teste ești supus și ce riscuri îți asumi?

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Trebuie sa faci Academia de Politie asta este foarte clar
Uite ce am gasit..macar ca idee.
http://www.finantesibanci.ro/......-acoperire
O zi buna:)

| miolina a răspuns:

Riscuri? Moartea, poti fi prins de un hot, criminal, etc. Uita-te la filme si seriale politiste, citeste carti politiste. Sau rezolva o crima sau un furt in interiorul meseriei alese : muncesti in meserie si mai esti atent si la ceva negativ, dar discret, colegii sa nu-si dea seama ce faci. Eu fac curatenie in medicina, seriale si filme politiste si mai citesc carti politiste, din cand in cand. Cam asta e. Bafta.