| Talmacel_Alexia_1999 a întrebat:

Ce va doriti de Mos Nicolae?
Vreau sa fiti sinceri ai fără răspunsuri gen:nimic,sănătate, fericire.
Funda!

Răspuns Câştigător
| MrCronos a răspuns:

Eu imi doresc o noua husa pentru telefon, dulciuri (rezerva mea de dulciuri e pe terminate), manusi negre cu modele schelet pe ele, si un joc Activity (e cel mai tare joc pe care il poti juca). Sper ca te-am ajutat, Funda?

3 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Parfumuri fine.

| RareşTPUro a răspuns:

Multe, multe, multe mandarineeeeeee big grin

| MrLucas a răspuns:

Toata lumea stie ca Mos Nicolae nu e la fel de darnic ca si celalalt barbos, asa ca ma voi multumi cu o noua masina.