| gabrielaglodan a întrebat:

Ce va place sa mancati la micul dejun ( oare ceva bun )?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tocmai eu care dadeam foc la tot sa am aceeasi soarta crying crying.
Tu ca mananci ochi de unicorni nu patesti nimic, si eu... crying.

37 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Ceafa de porc cu cartofi prajiti si-o lada de bere.

| syd2 a răspuns:

Manac suflete de oameni la mic dejun.

| LaughingKarima a răspuns:

Salut!
Cereale cu lapte sau
Ochiuri prajite + sunca prajita + (probabil) o felie de paine + un pahar cu suc de portocale sau
Paine prajita cu unt + un pahar cu lapte sau ceai sau
Clatite cu sirop de fructe de padure + un pahar de suc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LaughingKarima):

"Ochiuri prajite " - Sadico I don't want to see. De la cine le-ai luat?
Nu ai si tu putina mila?

| LaughingKarima a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai stii unicornul ala pe care nu l-ai avut niciodata? Dap. De la el le-am luat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LaughingKarima):

Nuuuu crying.
De ce? De ce tocmai el? crying
Nuuu crying crying

Am sa te gasesc si am sa te distrug devil.

| LaughingKarima a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru ca *insert cel mai bun motiv ever aici*

Hai sa te vad babuto! Sa te vedem ce poti!

| anonim_4396 a răspuns (pentru LaughingKarima):

Meh,fie tu, fie aia de BVB rolling eyes...
O sa-i rad in cap si am sa-i imbrac in pijamale tongue.
Acum chiar te-am distrus big grin.

| LaughingKarima a răspuns (pentru anonim_4396):

You did not just say that!
That's that pretty girl, I hope you go bald! tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru LaughingKarima):

Atunci te tund si pe tine straight face.
Cu toate ca esti singura persoana pe care am vazut-o atat de frumos vopsita, te tund.

| LaughingKarima a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, nu, nu, nu! Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu. Nu....NU! Refuz! Nu.
*Taaaaatttttttaaaaa, copila asta rea vrea sa iti tunda printesa!*

| anonim_4396 a răspuns (pentru LaughingKarima):

*Opa,m-a spus lu' taica'su.Ar fi cazul sa-mi strag jucariile si sa ma car.*

Stii blushing, te las in pace.
M-am...M-am gandit mai bine si...Si nu-i nimic.
Nu era chiar atat de important acel unicorn oh go on.

*bine c-am scapat.
I-auzi la ea, m-a parat*

| LaughingKarima a răspuns (pentru anonim_4396):

*tati e ok, poti sa te intorci la hartiile tale*

Da, nu stiu, esti sigura?
Te-ai gandit mult?
Parea destul de important acel unicorn totusi.

*tati, cheama oamenii cu tortele si furcile, cred ca asta e un soi de vrajitoare, ca aia a lu' mama mare, repede, pana nu zboara*

| anonim_4396 a răspuns (pentru LaughingKarima):

* whew! Am scapat. *

Da, da oh go on.
Lasa, chiar nu face nimic.
Ceee...Era doar un unicorn oh go on.

*M-a descoperit.
Ce ma fac? Ce ma fac? nail biting *

| LaughingKarima a răspuns (pentru anonim_4396):

Gata ti-au fost zilele de vrajitoare, pe rug cu tine!

| LaughingKarima a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi indeplinesti o dorinta si te las in pace, pun rugul la pastrare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LaughingKarima):

Bine,bine rolling eyes...

* Ai pus tu o intrebare.
Apas pe ea si ajunge la prima pagina a site-ului.
Ai sters-o sau ceva? *

| LaughingKarima a răspuns (pentru anonim_4396):

Vreau o pisica sphynx. Asa ca dai tu din bagheta ta si faci sa imi apara una?

*am pus, am pus, dar nu mai conteaza, era important dar nu mai conteaza acum asa ca am sters-o*

| anonim_4396 a răspuns (pentru LaughingKarima):

Hocus pocus
*mult praf magic si apare pisica*
Multumita? big grin

*De ceee?
Ce s-a intamplat?*

| LaughingKarima a răspuns (pentru anonim_4396):

Foarte multumita

*nimic special, pana ingrijorez pe cineva mai bine tin pentru mine*

| anonim_4396 a răspuns (pentru LaughingKarima):

Ce-ai patit?

| LaughingKarima a răspuns (pentru anonim_4396):

S-a gandit sora lui mama sa ma caute si vrea sa ma i-a in custodie, nu stiu daca mai poate acum dar si daca se poate sa ma i-a atunci s-a cam dus totul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LaughingKarima):

Hai lasa, ca nu cred ca o sa se intample asta.
Te-au crescut atatia ani si ai aproape 17 ani, deci probabil ai si tu un cuvant de spus.

| LaughingKarima a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai eu asta sper, ca nu o sa se intample. Normal ca nu vreau sa ma duc la femeia aia.
Eu una nu inteleg ce vrea, adica dupa atata timp se trezeste si ea, mai ales ca mama niciodata nu s-a inteles bine cu ea, si inainte sa moara, ultima data cand mama a vorbit tu ea a fost cu 3 ani inainte. Daca vrea banii care au ramas de la mama si tata atunci cand am 18 si am acces la bani atunci ea e prima. Si mai devreme daca vrea, ca ai mei au acces la bani, numai sa ma lase pe mine in pace ca eu sunt bine unde si cu cine sunt.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LaughingKarima):

Atunci nu are niciun motiv sa obtina custodia ta.
Gata, acum nu mai fii trista.

| LaughingKarima a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai ca incerc sa nu mai fiu, fa-mi o vraja sa imi revin mai repede

| anonim_4396 a răspuns (pentru LaughingKarima):

Hmm thinking, stai sa caut cartea aia.
Am pus-o pe aici pe undeva...
Aa, gata.
Hocus pocus tristetus disparutus
Ala cazam
*mult praf magic*
Mai bine? big grin

| LaughingKarima a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai bine >big grin

| LaughingKarima a răspuns (pentru LaughingKarima):

Nu stiu de ce nu imi iasa imbratisarea dar nu conteaza

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Oh,pai...De ce...De ce mi-ai dat tocmai mie funda?
Merci, dar de ce?

| anonim_4396 a răspuns (pentru LaughingKarima):

Tocmai eu care dadeam foc la tot sa am aceeasi soarta crying crying.
Tu ca mananci ochi de unicorni nu patesti nimic, si eu... crying.

| Happyjump a răspuns:

Nu stiu ce gusturi aveti voi, dar eu la micul dejun imi place sa mănânc mancare.

Răspuns utilizator avertizat
| WarriorCat a răspuns:

Cereale.

| PinkPanther001 a răspuns:

Un ou fiert cu 2 felii de paine prajita + 1 pahar de suc proaspat de fructe si legume (portocale, grapefruit, mere si morcovi)

O rosie si cateva ciuperci facute pe gratar + 2 felii de branza + 2 felii de paine + 1 fruct

1 iaurt simplu + 1 felie de paine toast sau 1 felie de chec facut in casa + 1 banana

1 castron de orez cu lapte/ fidea cu lapte/ gris cu lapte + 1 felie de chec sau 1 mar copt cu scortisoara

1 castron de cereale cu lapte – puteti adauga dupa bunul plac fructe uscate (curmale, caise, smochine, stafide)

Un sandvis preparat din 2 felii de toast, 1 felie branza, 1 felie de sunca (de pui sau curcan), 2 frunze salata verde, cateva felii de rosii sau castraveti + 1 pahar de suc proaspat de fructe

Omleta speciala: 2 oua, cateva cubulete de branza / sunca / ceapa / 1 rosie / ciuperci – totul amestecat bine si pus pe foc intr-o tigaie cu 1 lingura de ulei de masline. Dupa omleta mancata cu 2 felii de paine integrala, se potriveste perfect 1 pahar de suc de portocale sau 1 mar.

Milkshake – 1 banana, 1 cana de lapte, putin zahar vanilat sau miere, scortisoara (optional o nectarina sau cateva capsune) + cereale

1 felie de paine toast unsa cu unt si miere, 1 ceasca lapte, 1 banana

2 felii de paine neagra, putin unt, 2 felii de branza telemea, 1 cana de ceai indulcit cu putina miere

| Henriette1165 a răspuns:

De obicei eu mananc asa: o rosie, un castravete, salam, branza maturata, masline, paine. +un pahar de lapte batut. happy
Sau doua sendvisuri cu sunculita presata si branzica+ketchup puse la Sendvis Maker. happy

| LeBaiat a răspuns:

Orice gateste mama e bun.

| gabrielaglodan explică:

Scz. Nu conquete a castigat fundita, ci cringls the best medicine. laughing) :* :* pup