| Ele29 a întrebat:

Ce veti face in Ziua Judecatii de Apoi adica pe 21 Decembrie 2012 si pe 12.12.12 ora 12:12:12 eu o sa ascult Muzica Rock laughing atunci da sa nu ajung in iad laughing voi ce faceti?

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| davidutzu12 a răspuns:

Eu o sa fiu la scoala big grin deci o sa mor citind si facand exercitii la matematica laughing...

| cobritsA a răspuns:

Absurd,absurd
1.Eu nu cred in asemena porcarii, cum ca vine sfarsitul lumii si mai stiu eu ce.De ce? Pentru ca s-a zis de multe ori cum ca va veni asemenea...
2.Ce sa fac? Voi sta cu familia mea, si cu persoana iubita, la care tin eu.
3.Nu o sa imi fac griji
4.O sa stau si cu voi, pe TPU!
5. Sper ca va fi un film bun la ora aceea
6.Sa nu apara la Tv ce ai postat tu acum, asta nu! In orice cazlaughing
Bafta, eu zic sa nu mai crez in asta!

| Mitsuri10 a răspuns:

Pai sincer nu cred ca exista asa ceva dar voi asculta muzica si voi sta cu toti apropiatii mei.Sithinking cred ca si cu cel la care tin muulthappy.

| DrDeath a răspuns:

Si eu am sa ascult rock.Mai precis Disturbed-Prayer.Ma bucur ca am mai dat peste un rocker.Ia si o sticla de 2, 5 litiri de bere si 2 pachete de Lucky Strike.In sibiu asta fumeaza rockeri. Sper sa te distreziwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asculta ce vrei si nu mai duce lumea in eroare.Mai este mult pina departe.Nici un muritor, nu va sti niciodata sfirsitul.Numai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu o sa dau m.e la curiosi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ziua judecatii? wow...trebuie' sa-mi iau un avocat neaparat, nu prea am fost cuminte.

| corinusdeplus a răspuns:

Daca vine sfasitul exact atunci, voi fi la munca din pacate.Astia nu ma lasa nici sa morlaughing

| XkkOOjs a răspuns:

Daca e sa mor in 2012 imi aprind un joint si ascult Pacha Man - Muguri plini de polen.Sau ceva de la DOC, DELIRIC1 thinking chiar n-ai ce face de postezi intrebari absurde?

| danut222 a răspuns:

Sa fiu sincer nu cred in asa ceva nimeni nu stie ziua judecatii! si daca ar fi... as sta cu familia meawinking

| A7X a răspuns:

E rahat si eu ascult rock toata ziua ce acum fac pacate daca imi place muzica rock asta e nu o sa ascult manele ca toti cocalarii deci: Asculta in Continuare!\m/