| AirănMeidăn a întrebat:

Ce vrea poza asta sa zica?
https://cean.us/b/src/14552948365.jpg

8 răspunsuri:
| RockNbeer a răspuns:

Ca autoru' nu se pricepe sa modifice o poza in paint?

| Wøodenpints a răspuns:

Cineva plictisit a aruncat un citat de căcat pe un fundal grețos. Și cel mao probabil toate proastele l-au pus ca fotografie de copertă pe facebook.

| alexandrualind a răspuns:

Un sentiment neplacut din punctul meu de vedere.

| Staind a răspuns:

Un mare rahat de taur

| syd a răspuns:

Tumblr memes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca oamenii au marele talent de a se incurca mereu cu altii care ii vor rani.
Mda, sunt anumiti oameni (mai mult cei prostanaci) care au predispozitie la asa ceva. Sau sunt atrasi numai de persoane care isi bat joc.

| AirănMeidăn explică (pentru anonim_4396):

Totusi nu m-am prins de faza cu "arati de parca ai putea sa-mi distrugi viata"? Gen, ca arata bine sau nu? Asta era nelamurirea mea

| anonim_4396 a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Tocmai am explicat-o.
„Arată" e folosit cu sensul de „a părea". Ar trebui să fie evident.