| anonim_4396 a întrebat:

Ce ziceti, mai vine vara sau va ploua tot anul? Se cunoaste prognoza meteo pe urmatoarele luni?

6 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Eu unul sper sa vina macar acum de la 1 iunie rolling on the floor.

| T0T a răspuns:

Cum să se cunoască? Am aplicații meteo la care se schimbă prognoza pentru o anume zi de pe o zi pe alta. Nu poți spune nici pe departe o prognoză pentru o lună. Prognozele cât de cât exacte sunt alea cu câteva zile înainte.

| J0B0MAT a răspuns:

[Summer is dead. Winter is coming.tongue]

Va veni şi vara, dar probabil vor mai fi ploi din când în când.

| oglindasultanului a răspuns:

Lunile mai-iunie sunt sezonul ploios, se intampla in fiecare an.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Vara tot va veni. dar probabil vor fi și ploi de vară.

| UzOm a răspuns:

Ar fi fain sa ninga. Imagineaza-ti numai cum se dau puradeii cu sania, vara. big grin