| T0T a întrebat:

Ceva ce nu aveți și v-ați dori sub orice formă să aveți?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inteligenta, bani, libertate, fericire, muschi, prieteni, o vila in Amsterdam, o masina super, o iubita, un MacBook, un S6, cativa cm in plus pentru ca nu-mi place inaltimea mea, niste kg in minus, dinti mai albi, o voce mai buna, ten mai colorat, niste litrii de vodka, niste ciocolate, niste pizza.

| T0T explică (pentru anonim_4396):

Îmi place răspunsul tău.

42 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Pe tine, puiule.

| T0T explică (pentru FemeiaPisică):

Nu-s pui. Și crede-mă mai bine că nu mă ai.

| FemeiaPisică a răspuns (pentru T0T):

Sincer, pentru mine eşti. De ce crezi asta? Ţi-aş mulţumi în fiecare zi pentru cât de frumoasă îmi faci ziua. Crede-mă că dacă eram lângă tine îţi trecea supărarea oricât de bosumflat eşti.

| T0T explică (pentru FemeiaPisică):

Lasă-mă cu vorbele astea care chiar nu înseamnă nimic. Nici într-o listă de prieteni nu ai putut să mă adaugi. Foarte multe lucruri spun multe, și sunt mult mai sugestive decât vorbe aruncate în vânt.

| FemeiaPisică a răspuns (pentru T0T):

Şi ce dacă nu te-am adăugat într-o lista virtuală de prieteni? Contează că te-am pus la suflet, asta este cel mai important. Ai un suflet atât de bun, de ce nu mă poţi ierta? De ce nu îmi oferi şansa să îţi demonstrezi cât de mult ţin eu la tine? Am făcut şi greşeli, dar mă străduiesc să te împac. Am aşteptat să te linişteşti, să nu te enervez mai mult.

| T0T explică (pentru FemeiaPisică):

Contează. Pe alții i-ai adăugat. Nici cererea nu ai acceptat-o. Chiar contează. Nu ai cum să crezi că e ceva în inima unuia care nu face nici atâta lucru, să te adauge într-o listă de prieteni. Tu rămâi cu ăia pe care îi ai tu acolo. Eu voi rămâne cu cine am eu.
Nu mai e nimic de demonstrat. Dacă nici până ieri nu ai făcut o chestie chiar minoră. Bre, dacă eu voiam să fac ceva chiar făceam ceva. Și știi tu mai bine câte erau de făcut. Știi o chestie care chiar puteai să o faci și nu ai făcut-o, și chiar mă împăcai. Nu îți spun ce că nu are rost. Dacă te gândești mai bine și dacă ții minte niște lucruri atunci știi despre ce e vorba.

| FemeiaPisică a răspuns (pentru T0T):

Te-ai supărat pentru că am adăugat pe câţiva la prieteni? Dacă îi am într-o listă banală de prieteni pe acest site, nu înseamnă că îmi sunt şi prieteni. Doar pe tine şi încă pe cineva pe care îl am în această listă cunosc de pe acest site. În rest, nu cunosc pe nimeni. Crezi că lor le-am acordat atenţia mea, aşa cum ţi-am acordat-o ţie? Ei mi-au trimis cererile. Ştii cum este să îţi fie teamă să nu superi o persoană dragă ţie care te respinge atât de brutal? Nici nu ştiu acea ''chestie'' care te-ar putea împăca. Mi-am cerut iertare, dar nu cred că este asta. Crezi că dacă nu îmi păsa de tine, te tot căutam cum fac acum? Am aşteptat să te linişteşti, a fost acea perioadă când am observat că erai foarte nervos şi supărat. Îmi poţi spune, te rog, ce te-ar împăca pe tine? Doar, nu mă mai ţine la uşa sufletului tău pentru că nu mă simt bine.

| T0T explică (pentru FemeiaPisică):

Mda, tu mereu numai de listă zici cum că ar fi banală. Cu atât mai rău că ai băgat la prieteni niște aproape necunoscuți, și pe mine nu, chiar deși am cerut-o dar tu atunci vroiai să îmi arăți că nu îți sunt prieten, ai și spus-o.
Eu mereu sunt foarte nervos și supărat, lasă perioadele. Tu știi lucrurile care ți le-am cerut, și niciodată nu mi-ai făcut pe plac, nici aia cu prietenia. Păi aia trebuie să vină din propria inițiativă. Eu dacă eram în locul tău acționam altfel și nu vreau să îți spun cum pentru că nu are rost și nu vreau să fiu ca unul care are nu știu ce pretenții. Lista o fii e banală și o fii formată doar din niște pixeli, dar dacă vrei să o luăm pe logica asta a ta complet greșită, și tu și tot ceea ce spui, pentru mine este format doar din niște simplii pixeli. Asta e logica pe care o adopți tu, nu eu.

| FemeiaPisică a răspuns (pentru T0T):

Cum reacţionai în locul meu? Nici nu mă laşi să mă apropii de tine, nu ştiu cum să te împac.

| T0T explică (pentru FemeiaPisică):

Vezi cum o dai la întors? Las-o așa mai bine.

| FemeiaPisică a răspuns (pentru T0T):

Ce îmi faci mie... De ce mă chinui aşa? Chiar vreau să ştiu ce te-ar împăca pe tine că eu sunt atât de oarbă încât nu văd. Nici nu mă duce capul ce te-ar împăca pe tine. Îmi răspunzi, te rog frumos?

| T0T explică (pentru FemeiaPisică):

Știi tu mai bine. Dacă ai fost atentă la ce ți-am cerut până acum o să știi.Acum las-o. Când vei știi să mă anunți.

| FemeiaPisică a răspuns (pentru T0T):

Nu mi-ai cerut niciodată nimic. Îmi amintesc că m-ai rugat să nu te privesc dintr-un alt unghi, adică din milă sau vinovăţie. Nu te-am privit niciodată aşa, doar cu sufletul.

| T0T explică (pentru FemeiaPisică):

Ți-am cerut ceva dar ți-am spus, mă anunți când ți-oi aminti.

| FemeiaPisică a răspuns (pentru T0T):

Nu cred că mi-ai cerut nimic, poate doar mi-ai dat de înţeles. Doamne, cum să uit ceva atât de important? Eşti sigur că mi-ai cerut ceva? Cred că mi-am adus aminte... Dacă te las împace, aşa te împac? Asta mi-ai cerut ultima dată...

| T0T explică (pentru FemeiaPisică):

Ți-am cerut-o foarte direct. Sunt sigur.Deci ți-am spus las-o acum până îți vei aminti.

| FemeiaPisică a răspuns (pentru T0T):

Nu o să îmi amintesc deoarece nu mă pot concentra. Nu mă lăsa să îmi amintesc pentru că o să mă panichez şi mai mult prin simplul fapt că am uitat ceea ce mi-ai cerut. Ştiu că sunt o persoană groaznică care uită ceva atât de important, dar îmi poţi reaminti? Pe baza mea poate nu o să îmi aduc aminte niciodată.

| T0T explică (pentru FemeiaPisică):

Mă eu oricum nu mai voiam să am legătură cu nimeni de pe aici. Mai vrei și să îți reamintesc...Mai bine o lăsăm baltă.

| FemeiaPisică a răspuns (pentru T0T):

Adică, tot să te las împace? Este acelaşi lucru dacă nu vrei să mai ţii legătura cu cineva de pe acest site.

| Croampa a răspuns (pentru T0T):

De ce m-ai sters de la prieteni? sad
Daca ai probleme puteam sa le discutam, dar mi-ai blocat si mesajele... sad

| T0T explică (pentru Croampa):

De fapt am blocat mesajele celor care nu sunt la prieteni și în momentul ăsta lista de prieteni e goală

| Croampa a răspuns (pentru T0T):

Da' de ce, credeam ca suntem prieteni...

| T0T explică (pentru Croampa):

Am fost. Nu mai am prieteni aici.

| corbulalbrosu a răspuns:

Vesnicia.Eternitatea.

| T0T explică (pentru corbulalbrosu):

Nu crezi că te-ai plictisi?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru T0T):

Se plictiseste doar cel ce leneveste. Celui care doreste sa invete/asimileze/cerceteze niciodata timpul nu-i este suficient.

| T0T explică (pentru corbulalbrosu):

Și tu de cât crezi că ești capabil să asimilezi? Îți spun eu, nu vorbesc de lenevie aici. E ceva normal să te sature niște lucruri, chiar și acea asimilare atunci când este vorba despre eternitate.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru T0T):

Omul cat traieste invata. Oricat invata niciodata nu va fi suficient.Intotdeauna ar mai avea nevoie de a sti mai mult.Din acest motiv nu ajunge timpul si din pacate cu totii murim fara a reusi sa invatam cat ne-am dori. Nu ma ma refer la toti. Doar la UNII/

| T0T explică (pentru corbulalbrosu):

Eh, fiecare strict cu opinia sa. Nu știu cât de bine este definită în concepția ta termenul de eternitate. Nu mai comentez altceva doar faptul că singura metodă de a ți de demonstra contrariul este să ai parte de așa ceva, lucru imposibil pentru tine din păcate.

| neutrino a răspuns:

Sanatate pentru toata familia mea.

| AirănMeidăn a răspuns:

un playlist ordonat pe youtube

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Picioare lungi. straight face

| T0T explică (pentru DarkOrbitMoon):

Wow, și cu ce te ajută?

| drogh a răspuns:

O medie mare la istorie. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stabilitate.

| Kyılε a răspuns:

Cea mai sexy gagica laughing

| T0T explică (pentru Kyılε):

laughing De ce cea mai sexy și nu cea mai sufletistă sau cea mai inteligentă?

| Kyılε a răspuns (pentru T0T):

Vad eu dup-aia daca-i sufletista sau nu, ca un pic de inteligenta sigur arewinking

| Ungureanu90 a răspuns:

Am deja un frățior și aș vrea să nu-l mai am. Se pune? (laugh)

Lasând gluma la o parte, mi-aș dori să am o sănătate nelimitată și o moarte în somn fără dureri.

| thisgirl a răspuns:

Un bilet laun concert One Direction, dar poate o sa-mi cumpar happy

| AlexandraGenius a răspuns:

Un fratior