| carmen_4289 a întrebat:

Cine are hak de yang pe metin2 sa-mi dea si mie id-ul meu este carmen_fun1 plizz trebuie sa fac o nunta si imi trebuie bani urgent va rog sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| SentimenteColorate a răspuns:

Te ajut eu id meu andre.andra24

8 răspunsuri:
| UnicornulFericit a răspuns:

Nu exista hack pentru. yang la metin2 si nici pentru level sau pentru skill-uri, singurele hackuri sunt:speed, atack speed, wall, combo, moblock, teleport, hack pentru a nu mai fi ceata
deloc, si mai este unul care iti permite sa mergi cat de departe vrei cu camera, toate astea sunt in hackul lui banjo1... dar l-am incercat de curand si nu mai merge.Mai ai sanse cu cheat engine pentru speed si atack speed si sa-ti faci din armura calugar+0 otel negru+9, astea sunt fake, mai este trade hack il am si merge 100%, si hack de boti (nu l-am incercat)deci:
CONCLUZIE:Luptate sa faci bani, fa misiuni, sparge pietre, imprumutate, vinde obiecte ca alta modalitate nu este.
Sper ca ti-am fost de ajutor.
Fundaaaa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista hack de yang pe metin2 sunt doar virusi, singurele hackuri sunt speed si wall dar se gasesc greu pe internet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba timi_pitic esti cel mai jalnic si marlan pe de alta parte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba sunteti niste idioti vreti hack ca singuri va e lene sa munciti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu
am eu ma

| timiHash a răspuns:

Eu am gasit un multihack merge pe toate metinele si p private in afara de US id meu : timi_pitic add si vb...wave

| timiHash a răspuns:

Am eu multihack merge pe toate metinele in afara de US... am si "yanghack" nu garantez ca merge sau altceva vorbim id meu : timi_pitic te astept...big grinD

| robertocelmare a răspuns:

Sa sti ca si eu as vrea hak dar nu yang eu vreau dinacela care se bat animalele si nu stiu de unde sa fac rost dati-mi buz pe razvan_221997 va rog am nev