| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Cine credeți că va câștiga astăzi?
CFR Cluj sau FCAstana?
tongue

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Una dintre ele happy

21 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Ai pus întrebarea asta ca să l faci pe plato sa sacrifice un răspuns din cele 5 maxim pe zi? laughing

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru whatevernvm):

Cine-l pune să răspundă? laughing
Hai nea Plato, nu o lua personal!

| RAY a răspuns:

FC Astana

| Drimmero a răspuns:

Astana se califica, fotbalul romanesc e K.O,, diferenta de valoare e evidenta intre cele 2.

| artisanexplosion12 a răspuns (pentru Drimmero):

Diferenta evidenta? Spune-mi ca glumesti, prietene. CFR a fost peste ei in tur, dpdv al jocului, chiar daca au pierdut. Vom vedea deseara.

| Drimmero a răspuns (pentru artisanexplosion12):

Cfr a fost peste Astana? Ok...nu intru in polemici cu tine mai mult, e bataie de cap daca o fac.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Pierde astana azi au 2-1 la pauza cfr si daca mai da un gol se califica

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru anonim_4396):

Din fericire pentru „ceferiști"

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sa stii ca preferam mai bine o intrebare aiurita decat asta :/

| AmFostOdataEuOBaba explică:

Ceferiștilor sad sad sad laughing

| TheGentleman a răspuns:

CFR clar!

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru TheGentleman):

Și dacă nu câștigă? laughing

| TheGentleman a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Ai pierdut happy A câștigat CFR, așa cum am zis. Drept premiu, vreau ceva bun din Maramu' și la iarnă când tai porcu' vreau niște șorici, urechi și niște sângerete laughingwinking

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru TheGentleman):

Done!
Șefu!winking
laughing

| chuckmanson a răspuns:

Oricum ar fi, viața mea va rămane exact la fel deci ce să îmi pese?

| Alexxiax98 a răspuns:

Nu le am cu astea, dar sper sa castige romanii.

| artisanexplosion12 a răspuns:

Calificare pentru Campioana Romaniei!