| LovelyKiller a întrebat:

Cine imi da si mie niste anime cu mai multe episoade...As prefera ceva de genu Vampire Knight, Chibi Vampire sau Beelzebub big grin...

Răspuns Câştigător
| Deleb a răspuns:

Buna.
Vad ca iți plac cele cu vampiri, iți recomand :
Shingetsutan Tsukihime ( Action, Mystery, Horror, Romance, Super Power, Vampire, Supernatural)
Itsuka Tenma no Kuro Usagi (Comedy, Ecchi, Romance, Shounen, Vampire, Supernatural)
Zero no Tsukaima (Action, Adventure, Comedy, Ecchi, Fantasy, Magic, Romance, School, Harem) (3 sezoane al 4 e in 2012) -Zero no Tsukaima: Futatsuki no Kishi--Zero no Tsukaima: Princesses no Rondo---(ultimul) Zero no Tsukaima: Final Series
Kampfer : Action, Comedy, Parody, Romance, School, Shoujo Ai, Super Power. E cu un tip de se transforma in fata. Succes!
InuYasha : 1 (167 ep ) 2 (26 ) si 3 filme. (Action, Adventure, Comedy, Demons, Fantasy, Magic, Romance, Shounen, Supernatural)
InuYasha: Kanketsu-hen
InuYasha: Kagami no Naka no Mugenjo
InuYasha: Toki wo Koeru Omoi
InuYasha: Tenka Hadou no Ken
InuYasha: Guren no Houraijima
Mie asta mi-a placut. Succes!

1 răspuns:
| Sonniiaa a răspuns:

Intra pe www.animekage.com!