| stefaniamaria a întrebat:

Cine ma ajuta la descrierea unui animal de companie, adica cainele sau un site... lung de doua pagini sadsadsadsad va rog frumos ma ajutati?

1 răspuns:
| D3IuTzA14 a răspuns:

Eu euulaughing Trebuie neaparat asa lung?:o Iti incep eu.Iar tu continui:*
Deci:
Catelusul meu Bobby:-x
Catelusul meu Este un dulcee Este foarte mik:o Si mereu imi gasesc un timp liber numai pentru elbig grin Il adorr.Este foarte destept, Si bagacioS Si uneori Rautacios. Bobby ma stie perfect Si mereu Imi simte imediat starea: Trista .Fericita...Bobby Are doua luni Si este foarte pufoss.Rasa : Canis.Este de culoare alba cu boticul maroniu.Bobby este unori needucat.Vine la masa si`mi cerseste mancare.Iar eu cum nu ii pot rezista privirii De "Catelus Ploat" Ii dauu. Apoi este Foarte fericit si da din coditaalove struck IL ador si Il Iubesc! Indiferent ca se va schimba!big grin