| Biancaaa2000 a întrebat:

Cine poate sa-mi descrie si mie un sentiment, oricare happy Funda

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Atunci cand prietena cea mai buna te tradeaza, simti ca pamantul fuge/simti ceva ce nu poate fi explicat, am trait aceasta experienta cu prietena mea cea mai buna, aveam 17 ani si de atunci au trecut27 de ani, abia anul trecut ne-am regasit si am schimbat 2-3 vorbe...
O zi frumoasa sa aihappy

| OnuOnulică a răspuns:

Frica...e foarte des întâlnită la ființele umane.Toți o avem chiar dacă încercăm mereu să o ascundem.Frica e atunci când nu ești sigur de ceva sau când știi că o să pățești ceva cât de curând.

| suităr a răspuns:

Hm nu știu cum să-i zic dar câteodată de simți singur, te duci singur intr-un loc și stai făcând nimic.Nu e plictiseală.
Și urăști să fi deranjat.Iți lași gândurile libere și te simți ușor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine setea e un sentiment.Am observat ca nu exista anotimp care s-o opreasca si nici macar medic.Te astepti ca gustul amarui si spuma ce-ti lasa o mustata de ranger, sa te potolesca, sa te relaxeze.In tine se trezeste lacomia, ridicata la rang de subtitut al unei calitati launtrice.Ragaiala ce scoate vietuitoarele inaripate de prin coroanele copacilor, iti confirma si ofera un aspect tridimensional al intregului spatiu de depozitare bahic.
Dimineata, intins cu capul pe asfalt privind linia continua, inchizi ochii si...dormi.

| xesusn a răspuns:

Atunci cand iubesti pe cineva din tot sufletul si afli ce se ascunde dincolo de zambetul ei(adica a mintit). Simti o repulsie fata de ea dar cand vorbesti cu ea in fata parca uiti tot si iti place.E un sentiment in cotradictoriu. happy e ciudat rau.