| ImmortalQueen a întrebat:

Cine stie cum se face un cont pe Facebook?

75 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu deci vreau sa aflu

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu cum se face un cont ma puteti ajuta
?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine stie cum se face un cont pe Facebook?

| lucianman a răspuns:

Stiu dar nu-ti spun tongue

| AidaAndreea a răspuns:

Pai dai pe google facebook si acolo apare sign iti pui datele si de acolo sper sa te descurci(HUG).

| deyutza_9149 a răspuns:

Sincera sa fiu nici eu nu stiu cum sa-mi fac cont pe facebook

Alte răspunsuri
| andreitare00 a răspuns:

Rebecca mai intai scrii pe google facebook cont si iti apare prima info

Alte răspunsuri
| xxxpunkxxx a răspuns:

Vreau si eu sa-mi ziceti cum se face cont pe facebook plizzz

| ada_1415 a răspuns:

Dai pe google:cum se face un cont pe facebook

| albulescu_6440 a răspuns:

Mai intai trebuie sa dai la google si scrii vreau sa-mi fac un cont pe facebook Si dai ultimul trebuie sa rass 14 din 8 intrebari si iti apare si scrii numele

| 33dorina33 a răspuns:

Buna! Nu este deloc greu sa iti faci un cont pe Facebook. Tot ce trebuie sa faci este sa accesezi linkul www.facebook.com. Daca iti apare un formular cu Sign Up sau Inregistreaza-te, tot ce trebuie sa faci este sa completezi numele, adresa de e-mail si data nasterii. Daca nu iti apare niciun formular, trebuie sa dai Click pe butonul Sign Up sau Inregistreaza-te si iti va aparea. Dupa ce ai scris toate datele necesare crearii unui cont, da click pe Sign Up sau Inregistreaza-te. Si gata! Acum ai devenit oficial un membru al Facebook-ului!