| Awwr1didi a întrebat:

Cineva care sa vorbeasca si cu mine?

5 răspunsuri:
| Mussette a răspuns:

Langa intrebare spune macar daca esti fata sau baiat, cati ani ai si ce ai vrea sa vorbesti.Pate asa primesti mai multe raspunsuri.winking

| Dante30 a răspuns:

Buna/salut caci nu-mi dau seama daca esti un el/ea dupa nume, sincere scuze, Roni incantat, despre ce ai vrea sa vorbim? ^_^.

| Awwr1didi explică (pentru Dante30):

Sunt fata! ..sunt cam noua pe aici.fac 17 anisori! :* si eu sunt incantata Dee! lasa-mi un mesaj privat?!

| Alphaking a răspuns:

Daca ai peste 16 ani si esti pasionat de istorie sau jocuri de strategie, da.

| RedCookyeeee a răspuns:

Da happy