CONCURS: Castiga un cadou pentru un prieten drag

Te-ai trezit cu mirare direct in luna cadourilor, esti in pana de idei si nu prea stii de unde sa incepi? Nu-ti face griji, ti-am pregatit fix ce-ti trebuie: un concurs alaturi de prietenii de la Mindblower.ro :)

Daca vrei sa castigi un voucher de 150 de lei pentru cumparaturi pe site-ul lor minunat, iata ce trebuie sa faci:
1. Intra pe www.mindblower.ro
2. Alege cadoul care ti se pare cel mai potrivi pentru prietenul tau cel mai bun. Lasa linkul aici intr-un raspuns si nu uita sa spui de ce te-ai oprit fix la el.

Arunca o privire si pe pagina lor de Facebook, sigur poti sa te inspiri si de acolo.

Noi iti asteptam raspunsul pana pe 19 decembrie, la ora 11.00. Apoi facem o tragere la sorti, desemnam castigatorul si ne asiguram ca-si primeste cadoul la timp si poate sa-l aseze sub brad.

Mult succes!

282 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/lampa-creativa-fila-cu-fila..Am ales cadoul pentru fiul meu care, pentru prima data in viata, ca si mine de altfel, va fi singur, de Craciun. Cu toata dragostea mea, MAMA.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna seara!
http://mindblower.ro/produs/veioza-ursulet-de-plus
Am ales acest cadou pentru ca ar fi benefic pentru mine, fiind bolnava, nu pot dormi fara o veioza, asa ca, ar prinde bine una mai ales daca ar fi castigata de mine:)
O seara buna tuturor:)

caramela
| caramela a răspuns:

Daca ar fi sa castig, i-as da cadoul fiicei mele care pe 16 face frumoasa varsta de 24 de aniwinking

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/semn-de-carte-pana
Pentru că suntem tot mai puţini cei care citesc, de când a apărut tehnologia.Un semn că lectura are cea mai mare valoare.Şi cel mai drăguţ cadou pentru un poet.

| positivity a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/sticla-storcator-de-citrice
Când l-am văzut, am știut exact pentru cine ar putea fi acest cadou: mama mea. Este acel lucru care consider că ar putea să îi simplifice viața, și poate chiar ar ajuta-o să adopte un stil de viață mai sănătos. Mă gândesc că un astfel de cadou ar fi benefic pentru sănătatea sa.

| Deleb a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/cuier-steluta-ninja
Am ales acest cadou pentru prietenul meu cel mai bun, deoarece este un mare fan Naruto si cred ca i-ar placea foarte mult.

| Gregory a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/clepsidra-infloritoare-cu-baza-magnetica
Bună ziua! M-am oprit fix la acest cadou pentru că mi s-a părut interesant și original. De mult voiam să găsesc o clepsidră mai mare, pe care să o dăruiesc celui mai bun prieten al meu. El își dorește de câțiva ani un astfel de cadou, și cred că acum, în preajma acestor minunate sărbători ar fi un cadou foarte frumos. Cu siguranță s-ar bucura foarte mult! :)

| Klepto a răspuns:

Am si eu un prieten cinefil extrem, cu accent pe extrem. De la postere originale, pana la biblioteci pline de colectii de filme. Omul este o enciclopedie de filme si seriale pe doua picioare.
Am avut destule conversatii cu el si de fiecare data am ajuns la Breaking Bad. Tricouri, bobbleheads, Blue Sky candy etc.
Nu am ce sa ii iau, dar pot sa inovez ceva.
http://mindblower.ro/produs/floare-de-cristal
O sa ii spun HeisenFlower, ce ar putea fi mai genial decat o floare din Blue Sky, pentru un hardcore BB fan.

| AvalohAlyn a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/patut-pentru-calorifer

Pentru prietenul meu, motanul Fulgut.E si asta un prieten nu? Am ales acest cadou pentru ca stiu ca pisica mea doarme peste tot unde e cald si confortabil, uneori ma amuza cu ce locuri gaseste de dormit si cred ca patutul asta ar fi ideal pentru pisica mea.E ceva confortabil, comod si generator de vise placute si somn foarte linistit.

| UnleashedPsycho a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/lampa-luna
Am ales acest cadou pentru prietena mea care este fascinată de frumuseţea lunii şi sunt sigură că ar plânge de fericire dacă ar vedea că nu e atât de imposibil s-o dăruieşti.

| IsabelaIssa a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/set-de-ceai-t104
Am ales acest cadou pentru prietenul meu, care este un mare consumator de ceaiuri naturale. Este cadoul perfect de sarbatori. :)

| Jameson a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/lampa-luna
Am ales acest cadou deoarece mi se pare interesant...

| Digital112 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/halba-care-ingheata
aleg aceasta halba deoarece imi plc halbele

| Digital112 a răspuns:

Cine a castigat?

| Anca95 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/cana-cu-infuzor pritena mea adora sa bea ceai si de curand si-a spart cana cu infuzor

| Narcis2007 a răspuns:

Pentru parinti canile astea ar fi perfecte:
http://mindblower.ro/produs/canile-cuplu-perfect

sau chiar http://mindblower.ro/produs/ceainic-052-cu-infuzor

mamei i-ar place cu siguranta un asa ceainic

| Cezar a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/tricou-cu-ochi-miscatori

O sa îi placă acest cadou cu siguranță, deoarece dă bine la ochi.

| Michaela89 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/canile-cuplu-perfect Pentru că eu și el facem echipa perfectă.;)

| Mentosanaaa a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/harta-am-fost-acolo
Acesta ar fi cadoul perfect pentru cea mai buna prietena a mea, avand in vedere ca e pasionata de calatorii si doreste sa viziteze foarte multe lucruri. Chiar si meseria ei de viitor se va baza pe calatorie!

| Lolololalali a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/ceainic-051-cu-infuzor
Pentru ca prietena mea bea in fiecare dimineata o cana cu ceai.

| justme97 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/canile-vesele
M-am gandit la acest cadou fiindca vreau sa le ofer prietenilor mei cate o cana vesela.asa vom putea sa bem o ciocolata calda si sa ne amuzam in acelasi timp

| 0rlando a răspuns:

Acest cadou nu este doar pentru el, ci pentru amândoi. E numai bun pentru ascultat muzică în surdină, atunci când stăm la taclale și sorbim o cafea în foișor.
http://mindblower.ro/produs/mini-boxa-cu-aspect-retro

| Prezidentul a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/casca-iubitorului-de-bere
Pentru un prieten bun! L-am ales pentru ca munceste foarte mult si ii place berea cu prietenii! Ar fi un cadou super de sarbatori! Multumesc TPU!

| wolder a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/shotul-care-se-invarte

Am ales acest gen de cadou pentru ca persoana caruia vreau sa-i fac acest cadou este un mare iubitor de petreceri.
Sper sa-i placa in caz ca-l voi castiga
si va urez sarbatori fericite si multa sanatate

| VadTot a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/perna-fierbinte

Pentru ca prietena mea este foarte friguroasa!

| persseuss a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/perna-fierbinte

pentru prietena mea, care e mai friguroasa de fel si are mereu mainile si picioarele reci, cred ca este cadoul ideal pentru ea, nu ma asteptam sa gasesc ceva asa de repede si usor acolo, chiar dragut acest site.recomand

| Ririru a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/mini-boxa-cu-aspect-retro

Cu singuranta asta as alege pentru cel mai bun prieten al meu, este innebunit dupa asa ceva!

| dienuta1990 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/motocicleta-teleghidata as vrea acest cadou pentru nepotelul meu.

| Bybanu a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/ceasul-familiei - nu am o prietena dar aleg acest cadou pentru familia mea, nu e neaparat pentru o singura persoana.

| Ofiintă a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/extinctor-alcool
Pentru că ne apropiem de preajma sărbătorilor astfel încât acest produs nu poate fi decât util pentru a umple paharele invitațiilor, dar și un mod practic de a te servi.