| Patriciia a întrebat:

Cred ca sunt in depresie.Nu de ult m-am intors de la dezintoxicare din Cluj..am stat acolo 3 saptamani, de data aceasta nu am fost pentru droguri ( m-am lasat de 8 luni), dar am luat 98 de pastile de toate felurile, gen: cabamazepina, strattera, antibiotice, controloc..etc, am facut terapie cu mai multi psihologi fara nici un rezultat, mentionez ca am avut multe probleme in familie, si nu doar acolo..am fost si rapita si sechestrata, a fost o perioada in care beam foarte mult (pana mi se rupea filmul), ma drogam ..si multe alte probleme.Cu mama m-a cert din orice, insa acum parca au inceput s-a se regleze lucrurile intre noi, dar tot trista si fara chef de viata sunt. Am discutat cu cel mai bun psihoterapeut din Cluj, si mi-a spus ca nu am nevoie de terapie fiindca sunt desteapta sipot trece peste. Da, intr-adevar am momente in care uit de toate, si mai ou nu ma m-ai afecteaza absolut nimic, parca sunt de piatra, dar momentele de tristete nu dispar sunt in continuare abatuta si fara chef de viata desii ar trebui s-o am din plin avand in vedere faptul ca am fost diagnosticata cu o forma de ADHD...ce pot sa fac crying((?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iti vine bine un animal de companie si un servici sa ai un salariu lunar. O bicicleta sa poti iesi la miscare.

| Patriciia explică:

Scuze pentru greseliile de ortografie ( am prb cu tastatura )