| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca a existat / exista / sau va exista vreun baiat pe planeta asta care sa ii spuna iubitei lui ca trebuie sa astepte dupa el ( sa faca sex ) ca sa vada cat tine ea la el? laughing. gen ce fac fetele in ziua de azi.

ps. nu ma refer la baieti care poate au probleme medicale, ma refer strict la un baiat care ar face ce fac fetele " daca ma iubesti, ma astepti ".

27 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Desigur. Dar, intre timp, le babardeste pe altele.

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

rolling on the floor))) esti un geniu. la asta nu m-am gandit. imi amintesti de un serial in care un baiat si-a rugat prietena sa il astepte cu sexul ( doar sa arate bine in fata ei ) dar pe la spatele ei se culca cu vreo 3 fete laughing

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu ca sint un geniu. happy

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Aha, si al naibi de modest

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Sint un templu al modestiei.

| RAY a răspuns:

Sunt cazuri de asexuali si la noi, nu vezi cati metrosexuali sunt in ziua de azi fetite masculine, nu mas mira, tu miai raspuns si tu totul sta in sex, femeile vor banii, noi sex, toata iubirea e o afacere atat, ele banii noi sex de cand am aparut pe lumea asta

| Emilian65 a răspuns:

Da, exista si asemenea baieti. Ei sunt aceia care-si iubesc cu adevarat prietena.

| anonim_4396 explică (pentru Emilian65):

Cum ai ajuns la concluzia asta? sunt baieti care isi iubesc fetele dar si vor sex de la ele. nu e neaparat ceva rau asta. una e sa vrei sex de la o fata, alta e sa vreo doar sex de la ea.

| J0B0MAT a răspuns:

Da,cred ca a existat/exista/va exista. Doar ca sunt mai rari.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Ma gandesc ca, in cazul in care iubirea e adevarata, fata va face orice sacrificiu este nevoie, dar sa fim seriosi.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unii ar zice asa: ori e baiatul prost, ori e fata urata.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Bine gandit

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mai exista fete (panarame) din astea care au nevoie de 2 baieti (unul din ei fiind ca "third wheel"). Cu unul face conversatiile, cu celalalt doar si-o trage.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ia mai uite un caz: baiatul e gamer
https://www.youtube.com/watch?v=RKGDQuNspQ4

In final, cu chiu cu vai totusi vine! :))

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai stie ca nu se intampla nimic asa ca nu vede interesul rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De obicei băieții nu sunt așa pentru că își vor pierde imediat fetele, iar ele nu sunt tolerabile încât să cerșească iubire. big grin happy big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate exista, dar foarte rar. Ai văzut si tu cum e acum, lor nu le pasa. Dar poate exista si un baiat care sa testeze iubirea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.Sunt baieti educati care sunt constienti de riscurile sexului si pot dicuta cu iubita sa mai astepte.Nu toti sunt pregatitit, sa stii. Multora din dorinta prea mare sau din ideea ca trebuie sa satisfaca femeia din primele zile, au probleme exact la intrare. Le...cade semnalul. Asta ar insemna un adevarat esec in relatie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

pff, vreau să văd asta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu a existat si nu exista. Baietii sunt considerati cei care fac primul pas. Desi, treaba nu sta asa. Fetele controleaza modul lor de a actiona.

| Happyjump a răspuns:

Mai bine ar spune "nu iti plătesc nimic, daca ma iubesti, plătești tu". Sincer, nu am mai auzit de asemenea cazuri, si nici măcar in cazul fetelor nu prea mai gasesti asemenea cazuri. Adică de ce ara vea o iubita? Pentru sex, evident. Iar femeile pentru bani.

| Dante30 a răspuns:

Hello Endoryus! Ma indoiesc laughing, la noi, la olteni e o vorba" P**a n-are minte sa judece, ea doar vrea, mereu, si mereu " laughing

| Dracoola a răspuns:

Nu prea, totusi exista o mica probabilitate sa existe. Poate vrea sa se lase mai greu pana cand fata s-o ruga de el. Totusi cred ca is rare cazurile.

| FunditzaWwW a răspuns:

Orice e posibil...

| Io4 a răspuns:

Teoretic nu. insa practic este posibil

| EvaAnamaria a răspuns:

Eu zic ca la fete e diferit laughing. Inteligentă întrebare oricum laughing.

| Ta_Pisikutza_1985 a răspuns:

Uite povestea mea este reala.am cunoscut un barbat pe fbk acum 5ani, eream casatorita de 8ani,am o fata, sotul erea violent, gelos ma ameninta cu moartea, datorita celui de pe fbk, am reusit sa plec de la sot la parintii mei cu fata.am vb pe net inca un an, ne am cunoscut acum 2 ani in realitate,este stabilit in Grecia,venea doar vara acasa,si el are un baiat,este divortat,trecut prin mai multe relatii esuate,eu am avut doar un singur barbat pe sot. Cand am vb ca trebuie sa asteptam sa fim impreuna nu neam impus nimic niciunuia,doar am asteptat amandoi, am facut sacrificii el baiat de bani gata, a renuntat la fam lui la bani masini acum stam in chirie in Grecia el muncește, eu am ramas însărcinata, avem un bb de 4l, ne adoram si nimic nune poate desparți. Deci unde este iubire este si respect. Vb deschis despre orice viata, sex, familie orice.suntem siguri, ca persoana de langa noi nune va trada.am spus de la inceput daca apar schimbari vom discuta fara fereala