| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca in viitor toate cuplurile vor arata asa?
http://s30.postimg.org/rcg9tsof5/capture_20150905_165440 .png

Ar fi ceva "rau" / "bine"? EU zic rau pentru ca multi penibili mai vad la sala zilnic care isi fac selfie mai ceva ca fetele de 15 ani, bine pentru ca ai o viata sanatoasa plus ca arati si bine. Sunt multi baieti care fac sala si fete din ce in ce mai multe care fac sala. Voi ce credeti?

31 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Nu, nu cred că vor arăta așa ''cuplurile viitorului''. La cât de materialiste sunt feministele, multe cupluri vor arăta așa:
http://s17.postimg.org/4ruvcfx67/sadsd.jpg

| RAY a răspuns:

In viitor vom avea roboti umanoizi, fete care vor arata ca fetele reale deja exista, asta e viitorul sa fim una cu tehnologia, vom putea exista in realitati virtuale la propiu, vom avea partenerea propiul nostru android care se va upgrada singur cum vrem noi, ceea ce spui tu daca va mai tine inca 10, 20 de ani, nu uita ca acuma 25 de ani un laptop era sf sau un smartphone

| SergiuBoss11 a răspuns:

Eu fac sala, dar nu sunt cimpanzeu din ala care vine ca nu are ce face pe acasa si crede ca daca face 3 serii la piept devine Rambo.
degeaba se apuca, majoritatea se tin mai putin de 3 luni.

| anonim_4396 explică (pentru SergiuBoss11):

Sau, aia care vin doar de 3 luni si arata mai muschilosi ca aia care vin de 3 ani laughing. e clar cum au ajuns asa

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

In viitor o sa fim toti asa de grasi ca nu ne vom mai putea ridica de pe scaune.

| Sociopat a răspuns:

Nu ma atrag deloc fetele cu muschi. Ba chiar ma fac sa le iau la bataie sa le arat ca "muschii" lor sunt inferiori fortei masculine.

| anonim_4396 explică (pentru Sociopat):

Idem. laughing

| Ibrahimovic a răspuns:

Sa faci sala sau orice alt sport nu e nimic rau. Ceea ce nu e ok e faptul ca multi dintre ei se duc acolo doar ca sa arate ca se duc. In speta isi fac 100 de selfie-uri si aleg unul pe care il etaleaza pe retelele sociale.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu arata deja de ceva timp? Care viitor?

"La trecutu-ţi mare, mare viitor!"

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

POate in alte tari da, dar in Romania sau Italia nu am vazut chiar multe cupluri asa.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai multe. Toate oricum nu vor fi niciodata.
Ca doar...

https://www.youtube.com/watch?v=HIWHMb3JxmE

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

serios vorbind, vă plac fetele care fac sală?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cum sa nu laughing. prietena mea face sala, nu arata la fel ca aia din poza, nu are abdomenul ala dar face de ceva timp. credeai ca nu plac baietilor fetele de genul?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

nu zic că nu. e ok să facă sală, dar mi se pare că își pierd din feminitate când exagerează cu asta.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mda. daca arata ca Van Damme poate. Dar cum arata aia sa zicem ca nu e foarte rau, depinde cum are bratele. dar abdomenul ei nu arata rau deloc.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Doamne fereste. nici macar viagra nu m-ar ajuta la asta =)))
aia chiar pot zice ca e scarboasa. dar e diferenta mare fata de aia de sus, plus ca prietena mea nu e nici macar ca aia de sus. e mai mult gen
https://www.google.it/......ps?/search

face sala dar nu pentru muschi. mai mult sa nu puna grasime pe ea :))

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

pentru menținerea siluetei da. dar o fată cu mușchii aia enormi, nu e plăcut.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Oricum fetele de la sala sunt cele mai tari, mai toate sunt ceva gen

https://www.google.it/......ps?/search

dar nu zic ca vin intentionat asa imbracate :)). daca te uiti esti pervers, daca nu, se simt ofensate ca nu o faci si te fac gay =))

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

cea mai tare e iubita ta, ai grijă laughing
așa-i, cine să le înțeleagă laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar fi foarte bine daca in viitor oamenii ar face sport si ar duce o viata sanatoasa.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu vad acolo un cuplu fericit, ambii au o forma fizica de invidiat, foarte bine asa.
Tu ce vezi?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

La fel. ti se parea ca intrebarea are un inteles ascuns sau ce? ca nu inteleg de ce ai facut si al 2 post

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai si atunci de ce spui ca ar fi rau?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu ai inteles despre ce ziceam ca e rau. si eu merg la sala si sunt multi baieti care in loc sa faca exercitii stau toata ziua si isi masoara muschii sau isi fac selfie. asta era partea " rea". mie unu mi se pare penibil. sau fetele care vin doar sa stea la taclale si se uita poate poate sunt baieti care saliveaza dupa ele.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu intelegeam ce legatura au cuplurile de halterofili cu baietii care te deranjeza pe tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In niciun caz! Nu in timp ce exista McDonalts si KFC!

| Happyjump a răspuns:

Nu ma intereseaza care e scopul, atâta timp cat sala ii ajuta din toate punctele de vedere. Toti ar trebui sa facem sala, dar frigiderul ma cheamă.

| anonim_4396 explică (pentru Happyjump):

laughing

| Dante30 a răspuns:

Sincer as prefera sa nu, nu ca ar fi dupa mine, dar uite un exemplu eu am 66-70 kg si 1.75, iar fosta mea avea cam 1.67 si 65 de kg da multi vor zice dar vai era grasa sau chestii din astea de fapt nu avea nici celulita si nu pot sa zic ca arata rau sau ceva dimpotriva, I would kill to have her again... si pe fosta asta am iubit-o din tot sufletul.
Vizavi de subiect e doar de ochii lumi iar eu sincer nu dau 2 bani pe ochii lumi, plus cel putin din perspectiva mea, nu mi se pare atractiva o fata cu 4-6 pack... no thanks...