| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca va veni apocalipsa in 2012hee hee?

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Flash news:Vin extraterestii inainte calare pe supernavabatting eyelashes

| Ea12345 a răspuns:

Da.Eu deja imi strang bani pentru pantofii din,, marea zi".tongue

| carminaburana43 a răspuns:

Nu! Ar fii prea usor! Sa traiesti e cu mult mai greu! Iti zic eu asta dupa ce dupa o anumita virsta viata o incearca pe toti in asa hal incit 80% din oameni isi doresc sa nu se fii nascut niciodata decit sa sufere atit.

| UnderGroundForMe a răspuns:

Asa sa zis si in 2008 ca va cadea meteoritul peste noi

| marix_8480 a răspuns:

Cred dar nu neaparat in 2012.in biblie nu specifica o data exacta si se mai spune ca noi nu vom sti clipa doar dzeu stie aceasta zi

| 4shl3y Tisd4l3 a răspuns:

Eu nu cred asemenea prostie.Doar Dumnezeu poate stii.

| CRISTINA_5101 a răspuns:

Sincer.Niciodata nu vom sti cand va veni.Cand o fi, o fi dar nu vom sti.