| alexandra14 a întrebat:

Credeti in extraterestri?

29 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Vroiam sa spun nu, insa dupa ce am vazut raspunsurile...nu stiulaughing

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Se poate.nu stiu straight face

| hândel a răspuns:

Nu cunosc personal extraterestrii ca sa pot spune caci cred in ei. Daca cred ca exista extraterestrii, este altceva si raspunsul este nu. Precum alma si eu am nevoie de dovada vizuala pentru. a crede in ceva, nu cred asa dupa ureche, ce spune unu si altul nu-nseamna ca-i adevar absolut, indiscutabil. Daca m-as lua dupa posturile de pe net, de pe utube, etc. as crede si in mos ene, mos craciun, zana maseluta... prefer sa vad si apoi dupa o analiza a evenimentului sa-mi fac o parere.

Shin
| Shin a răspuns:

Cred in alte civilizatii in afara de a noastra.
Shin

| BUBULINA a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

| albastrel a răspuns:

Da !

| JackieSue a răspuns:

pentru roksyk:nu a copiat nimeni raspunsul tau... daca e cineva de aceeasi parere inseamna ca te-a copiat?raised eyebrows

Eu nu cred in extraterestri... e doar in imaginatia noastra.Am vazut o stea cazatoare gataaa e ozn...ne imaginam doar ca exista.

| Ben. a răspuns:

E imposibil sa fim singuri.

prfml
| prfml a răspuns:

Da exista, Vaticanul a recunoscut, Edgar Mitchell, unul dintre reputatii astronauti care au luat parte la misiunea Apollo 14 recunoaste si multi altii, sa nu uitam incidentul de la Roswell si multe faze surprinse cu camera.

| crisS a răspuns:

Http://www.rohub.com/paranormal/paranormal-normal-care-e-diferenta/ cred ca aici gasiti o explicatie estul de buna;)

| buburuzAndreea a răspuns:

Da. Cred ca seamana cu jeleurile. Dar mai mari. Asa imi imaginez eu. Nu ca niste omuleti verzi. Jeleuri. love struck

| cîrne a răspuns:

Nu stiu, dar ei cu siguranta cred in noi

| Lary a răspuns:

Da cred deoarece mi se pare ciudat sa fim singuri prin imensul univers.

| alma a răspuns:

Pana nu vad unul nu cred, daca ma intilnesc cu unul te anunt, bine?

| turtl3 a răspuns:

Cum a spus si ALYNHoliavo, Universul e mare. Intr-un spatiu infinit este foarte probabil sa existe alte fiinte, mai putin avansate, la fel de avansate sau chiar mult mai avansate decat noi.

| roksyk a răspuns:

Daca te referi la omuleti mici si verzi cu antele stralucitoare, nu.
Daca te referi la chestii gen bacterii, care reprezinta viata totusi, da.

| roksyk a răspuns:

Daca te referi la omuleti mici si verzi cu antele stralucitoare, nu.
Daca te referi la chestii gen bacterii, care reprezinta viata totusi, da.

| roksyk a răspuns:

Majoritatea au copiat raspunsul meu.

| hanry a răspuns:

Sigur exista...
o simpla ecuatie si iti dai seama cati suntem in univers
a-nr de galaxi
b-nr de stele
c-nr de planete
ax(bxc)
daca a =1000000 dar sunt mult mai multe
daca b=100000
daca c=100000
calculeaza totul

| domidoc a răspuns:

Vorbesc cu ei toata ziua.

| Encore a răspuns:

Da, sunt 100% sigur ca exista, nu cred ca toate fenomenele cu "ozn" surprinse cu camere foto sau video erau toate facaturi...

| raluca_2686 a răspuns:

Nu... daca ar fi existat ne-ar fi facut atenti pana acum:d

| yanny`s a răspuns:

Mergeam pe strada si la un moment dat am vazut in aer o chestie verde, rotunda care se deplasa cu o viteza foarte mare. Un copil a strigat "Uite, mami, un extraterestru! stiti, de fapt nu era altceva decat un mar!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred in omuleti mici, monstri verzi etc dar cred in bacterii, animale, fiinte diferite de noi, insecte care traiesc pe alte planete. Universul e mare, nu suntem singurii din Univers.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred doar in mine. Poate vroiai sa intrebi daca noi credem ca exista extraterestri. In acest caz, nu. Poate exista alte fiinte in Univers.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zujocer crezi ca in Universul asta cat esti tu de mare numai exista nici o fiinta fie ea om fie ea insecta, bacterie? Te inseli.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred in extraterestri, insa cred ca exista si alte fiinte in acest univers in afara de noi.

Răspuns utilizator avertizat